2733
2739
سلام به همگی

بچه دوستم یه دختر 5 ساله است دکترا تشخیص دادن یکی از رگ های قلبش بازه و هرچه سریعتر باید عمل شود

دوتا عمل بهش پیشنهاد شده است یکی عمل باز ؟ و یکی هم از قسمت ران که داخل قلب فنر بزارن و این فنر همیشه با اون میمونه

حالا دوستم مونده کدوم عمل رو برای دخترش انتخاب کنه که بهتر باشه

اگه خودتون یا اشناهاتون اطلاعی دارید ممنون میشم به دوستم کمک کنید ؟؟؟خواهش میکنم جواب بدید دوستم فقط یه هفته وقت داره کدام عمل بهتر است ؟
کاش میدونستم. فقط میتونم براش طلب خیر و سلامتی بکنم.
((مزاحمان جنسی ماسک زشتی برچهره ندارند. آنها زرهی از اعتماد بر تن دارند)). به کودکان اموزش درست بدهیم.http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=639547&PageNumber=2
من فقط میدونم عمل باز خیلی بده با چندین دکتر درستو حسابی حتما مشورت کنن ان شاالله خدا شفا بده خیلی ناراحت شدم
باران نباش که خودت را با التماس به شیشه بکوبی،ابر باش تا همه منت باریدنت را بکشند...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من پدرم هم فنر گذاشت از کشاله ران و هم عمل باز کرد در ضمن باید بگم خطر عمل فنر خیلی بالاتر بود چون در حین عمل- فنر اگر رگ را پاره کنه دیگه امیدی نیست ولی در عمل باز دکتر ها مسلط تر عمل میکنن این نظر من بود با توجه به عمل پدرم که حین عمل استنت یا همون فنر یه رگش خراشیده بود و دکترا میگفتن خونریزی شدیدی حین عمل داشته که خدا رو شکر کنترل کرده بودن ولی وضعیت پدرم از وقتی که عمل باز کرده بود وخیم تر بود
2742
ولی حتما از یه متخصص نظر بخواه در ضمن عمل با فنر هزینه اش خیلی بیشتر ا ز عمل باز است و عمل سخت تری هم برای دکتر ها است عمل باز قلب را دکتر جراح قلب انجام میده ولی عمل فنر را دکتر متخصص قلب همونی که آنژیو گرافی میکنه انجام میده
2738
دکترمهرانپور بیمارستان دی توی خیابون ولیعصر حتما اونجا ببرش فوق تخصص قلب کودکان دختر من دریچه قلبش باز بود خداروشکر زیر نظر این پزشک خوب شد
دختر همسایمون هم 1 ماهه بود که دکتر مهرانپور عملش کرد الان هم خوبه
ممنون عزیزان

پریا جون با چندین پزشک متخصص صحبت کردن هرکدوم یه چیزی گفتن اینا هم گیچ شدن

واسه همین پناه اورده به نی نی سایت

راستی به دوستم گفتن اگه بخوای عمل باز کنی از پشت میشکافن واقعا اینجوریه ؟
2706