2752
2734
عنوان

خاله م برای عروسی دخترش فقط افراد غیر مذهبی فامیل رو دعوت کرده!

| مشاهده متن کامل بحث + 3792 بازدید | 84 پست
خوب لابد اگه مذهبیها رو دعوت میکرده ... نمیرفتن ... اونم دعوت نکرده ... راحت
چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد یه عده آدم هستن به حیوونا غذارسانی میکنن درمانشون میکنن دوسشون دارن و اونارو دخترم و پسرم خطاب میکنن.🧑‍🍼😍😘💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

با اجازه صاحب تاپیک بچه ها یه چی بگم از عمم دلم شکسته بد جور چند ماه پیش عقد دختر عمم بود شاید باورتون نشه هفته قبل از نامزدیش همگی دسته جمعی شام بیرون بودیم بگو بخند یعنی هیچ مشکلی با هم نداشتیم ولی عمه زرنگ ما در باره خواستگاری و نامزی هیچی نگفت یعنی چی فکر کرده بود پیش خودش ؟؟؟؟واسه عقد هم به بابام زنگ زد گفت عقد مردونه است بیا بعد هم قطع رابطه با ما
2731
میشه بپرسم حجابتون چطوره ؟ ببخشید کنجکاو شدم فضولیه شرمنده
یه دختر دارم شاه نداره   صورتی داره ماه نداره    ب کس کسونش نمیدم   به کسی میدم ک کس باشه  پیرهن تنش اطلس باشه  شاه میاد بالشگرش شاهزاده هاااش دورو ورش واسه پسرکوچیکترش  عایاااااااااا بدم عایاااااااااااااا ندم  
خیلی زشته بنظرم دایی همسر منم برا پسرش حنابندون گرفت اما نه مادرشوهر نه بچه هاشو هیچکدومو دعوت نکرد که خیلی بهشون برخورد مارو برا تالار دعوت کرد که مادیگه نرفتیم مادرشوهرم ففقط کادوشونوداد وخیلی ریلکس گفت حالا که برا منو بچه هام ارزش قائل نشده منم از این به بعد براشون ارزش قائل نمیشم
نه این و نه آن میشود هرچه خدا خواست همان میشود....
واقعا انگیزه خالت چی بوده؟؟؟ این جور مراسمات فلسفه اصلیش نزدیک شدن آدم ها به هم هست ...و موندن یه خاطره خوب تو ذهن مردم. حالا این قضیه تا همیشه تو ذهن همه میمونه تو فامیل شما.... از خط کشی بین آدم ها بدم میاد از هر طرفی.....
حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
ینی شما اهل بزن و برقص نیستید؟آخه چرا؟
یه دختر دارم شاه نداره   صورتی داره ماه نداره    ب کس کسونش نمیدم   به کسی میدم ک کس باشه  پیرهن تنش اطلس باشه  شاه میاد بالشگرش شاهزاده هاااش دورو ورش واسه پسرکوچیکترش  عایاااااااااا بدم عایاااااااااااااا ندم  
حالا جالب اینجاست که من هر از گاهی به این خاله م تماس می گیرم و حالش رو می پرسم. اما اون خواهرم که دوت شده احتمالا تا حالا یک بار هم تو عمرش به خالم تماس نگرفته.
من خودم مذهبی هستم.اما واقعا این خط کشی ها رو نمیفهمم. خودم نزدیک ترین دوستم که از دبیرستان با همیم محجبه نیست.اصلا حجاب ندارن تو فامیلشون.اما چون دیگه همدیگرو میشناسیم با هم دوستیم.چون اخلاقا با هم جوریم.
حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
2706