2733
2734
عنوان

خاله م برای عروسی دخترش فقط افراد غیر مذهبی فامیل رو دعوت کرده!

| مشاهده متن کامل بحث + 3792 بازدید | 84 پست
با توجه به اینی که گفتم اینطور نیست که حق داشتن آدما برای اظهار و یا انتظار اعمال نظرشون راجع به همدیگه چیزی نیست که فقط به اینکه الان حکومت اسلامی داریم مربوط باشه. بعلاوه به نظر من لازمه آدما تا حدی که موجب اذیت بقیه نباشه خودشونو بپوشونن. حالا این حد تو کشور اسلامی یه چیزه تو کشور غیر اسلامی یه چیز دیگه. اگه بگی این یه مساله شخصیه و به بقیه کاری نداره برات به یه مساله شخصی مثال می زنم که خودت هم بهم حق می دی که علاوه بر اینکه تا حدی شخصیه آدما به خودشون حق اعتراض می دن و اون مساله"FARTING" هست. خارج کردن باد معده. این یه مساله شخصیه اما تو ایران و با توجه به شرایطی که ما داریم به خودمون حق می دیم از بقیه انتظار داشته باشیم مقابل ما این کارو نکنن. هر چند که ممکنه کسی دیگه از یه فرهنگ دیگه این حقو به خودش نده یا تا حد کمتری و یا تو شرایط متفاوتی این حقو به خودش بده.
بلوط جان حرف تو یه پیش قرض بزرگ داره . تو معتقدی حجاب یه ارزش نسبیه. یه ارزش اصیل نیست. اگه حکومت اسلامی باشه یه ارزشه و اگه حکومت غیر اسلامی باشه ضد ارزشه. اما من اعتقادم این نیست. بنابراین بقیه حرفایی که مبتنی ابر این اعتقاد هست رو نمی تونم بپذیرم. معتقدم بی حجابی چیزیه که می تونه مشکل ایجاد کنه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
پریشب عقد پسرخالم بود فامیل عروسم مذهبی برای همین خالم تالار گرفت اونجا شامو داد خطبه عقدم خوندن اونا خداحافظی کردن رفتن ما هم رفتیم ویلای خالم تا صبح زدیمو رقصیدیم هم به ما خوش گذشت هم اونا
عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت که گناه دگران برتو نخواهند نوشت😊
بلوط جان به نظر من هم یه زن کاملا مختاره که خودش انتخاب بکنه چی بپوشه و چی نپوشه. صد در صد موافقم. منتها این مسئله در مورد خانوماییه که همسرش یا برادرش یا پدرش نگران نکاههای شوهرای خانوم محجبه مجلس نباشه
عشقم عمرم نفسم نی نی تو دلیم  
در ضمن بقول شما اگه مردای فامیل درجه یک چکاره هستن که بخوان روی پوشش خانومشون یا خواهرشون اظهارر نظر کنن ده برابر برای طرز پوشش و یا برخورد و نگاه دیگران هم کاره ای نخواهند بود در ضمن منظور من از نظارت توسری زدن و چادر به زور پوشوندن نیست. منظورم اینه که بالاخره یه نظری بده بگه عزیزم مثلا به نظرم یقه ی لباست زیادی بازه یا دامنت زیادی کوتاهه ! درین حد!! دقیقا همونطور که ما خانوما بعضی وقتا در مورد لباس شوهرمون نظر میدیم
عشقم عمرم نفسم نی نی تو دلیم