2737
2734
عنوان

خانم های مذهبی میشه کمکم کنید

50 بازدید | 9 پست
من دوست دارم قرآن رو ختم کنم ولی قرآن خوندن بلد نیستم یعنی میترسم اشتباه بخونم میتونم به جاش معنی فارسیشو بخونم همون ثوابو داره یا نه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اپلیکیشن قرآن من را از بازار بگیر، خودش قرائت. هم داره با همون. بخون، هر روز تا هر قدر که خواستی، از فرداش. دوباره ادامه بده ترجمه هم ثواب. خودش. را داره، تفکر در مفاهیم قرآن هم ثواب داره مسلما
میگن قرآن رو با معنیش بخونید یعنی عربی و فارسی باهم بهتره با فایل صوتی بخونی ترتیل منشاوی خیلی خوبه آروم می خونه میتونی باهاش همراهی بکنی پرهیزگار هم خوبه
یا عباس بن علی! یا کاشف الکرب عن وجه الحسین..... اکشف کربی بحق اخیک الحسین ای کسی که غم و اندوه را از چهره حسین(ع) زدودی....... غم و اندوه من را نیز برطرف فرما
از بازار نرم افزار حبل المتین و بخر رو گوشیت نصب کن و آیه به آیه با اون بخون هم قرائتت درست میشه هم روان می تونی بخونی. خیلی خوبه
نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....
2738