2733
2734
عنوان

خدایا آخه من دارم دق میکنم!

1412 بازدید | 48 پست
دیروز فهمیدیم بابام سرطان روده داره ولی هنوز جواب پاتولوژی نیومده،فردا هم قراره بره سی تی اسکن تا اندازه توده مشخص بسه،دعا کنید کوچیک باشه خدایا به بابام رحم کن دوستای گلم التماستون میکنم دعا کنید اگه قابل دونستید واسه سلامتیش یه صلوات بفرستید
خدایا شکرت بخاطر شفای بابام
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
بابای گلم رنگ به رو نداره،دیگه با آیسل من بازی نمیکنه،بابای مهربونم قربونت برم که خودت دیروز به دکتر گفتی میدونم سرطان دارم،فدات بشم بابا اون بی حوصلگیتو نبینم
خدایا شکرت بخاطر شفای بابام
2740
مامان ایسل درکت میکنم من پارسال شرایط الان تو رو داشتم وقتی فهمیدم بابام سرطان روده داره تا صبح نخوابیدم
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
الان فقط و فقط باید روحیه بدین مثل مریضها باهاش برخورد نکنین.عین بقیه وقتها باشین.
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
2706