2733
2739
عنوان

شما تغییر مثبتی احساس کردید؟؟؟؟؟؟

1734 بازدید | 91 پست
14 روز دیگه تا پایان 100 روز دولت یازدهم باقی مونده
تو این مدت شما تغییر مثبتی احساس کردید ؟؟؟ قرار بود توی 100 روز اوضاع اقتصادی مردم بهتر شه؟؟
شیر.گوشت و مرغ ... تلفن . موبایل و برق گرون شد... از حالا اعلام کردن سال 93 قیمت بنزین حداقل 1000تومنه...همین امشبم اعلام کردن ماشین ها از 30 /40 درصد به بالا گرون میشن... تازه میخوان یارانه یه عده رو قطع کنن
عملا گندی که احمدی توی 8 سال زد اینا توی 86 روز زدن
یکی از محبوب ترین عبادت ها ازار نرساندن به دیگران است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
گلسا پس چرا گفت 100 روزه درست میکنه

تازه قیمت طلا جهانیه و اصلا به دولت ربطی نداره تا حالا تو دنیا قیمت طلا داشت میرفت بالا حالا داره میره پایین این چه ربطی داره به دولت
2740
من که امیدی ندارم اگه همین طوری بمونه اوضاع باز خوبه ولی بدتر نشه که دیگه تحمل ندارم

هروز یه چیزی میخای بخری قیمت جدید میزنن روش

خیلی با کشورهای جنگ زده و بی در وپیکر فرقی نداریم

امروز دارو میخری 30 تومن
2روز دیگه میری شده 45 تومن

3 روز دیگه 53 تومن
والا همون موقعش هم 500 هزار تومن حباب داشت. از قیمت جهانی تبعیت نمیکرد

من طرفداری نمی کنم ولی به نظرم همین که یه دلقک نماینده مملکتم نیست خوشحالم. همین که با یه جمله اش مضحکه عالم و آدم میشدیم وو الان نمیشیم خوشحالم. از اینکه یه آدم شریف مثل دکتر ظریف داره مذاکرات هسته ای رو پیش میبره خوشحالم

دو تا نکته رو به یاد داشته باشید. تو ایران رئیس جمهور شخص اول نیست. به نظر من دو م و سوم هم نیست.
و دیگه اینکه 80 هزار میلیارد بودجه کمتر از چیزیه که ا.ن شب عید اعلام کرده

پس اصلا دلتون رو خوش نکنید. همین که جلوی سقوط همیشگی ایران رو بگیرن هنر کردن
کاش گیر بیاد همون 53 تومن.... منکه تو این بارداری همش استرس قرص کشیدم یه مدت که پریناتال نبود بعدش فیفول حالا که دیگه شربت المینیوم ام اجی هم نیست الحمدلله
ببخشید این اقای ظریف که مردم ایران رو حتی لایق نمیدونه به ما بگه چه خبره شریفه؟؟؟

اقلا قبلا میفهمیدیم چه خاکی داره تو سرمون میشه حالا یه دفعه چشامونو باز میکنیم میبینیم بد بخترین مردم عالمیم اما بس که مخفی کاری کردن ما هم هیچی نفهمیدیم
نه ولی همین که اسم ا.ن رو نمیشنوم به عنوان رییس جمهور خودش خیلیه. خیلی خجالت اور بود. هنوز متعجبم از وجودش
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
خدا میدونه این مریض هایی سخت بنده خدا چکار میکنن با این وضع دارو

هممون راحت نشستیم !خودمونو میبینیم و فک میکنیم همه مثل خودمونن! ولی یه نفر باید مرگ تدریجیه بچه اش رو جلو چشمش ببینه که چون دارو نیس! حالا گرونیش بماند

یه مولتی ویتامین ا قیمت 30 تومن شده 120 تومن
تازه اینا فقط داروعه ! هر چیزی که جز مایحتاجه هروز نرخش جدیده !
یعنی گینه بی ساعو از ما بیشتر ثبات اقتصادی داره
2706