2737
2734
عنوان

شما تغییر مثبتی احساس کردید؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1734 بازدید | 91 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گلسا خانوم
+6

1392/8/6 10:52 ب.ظ

یادتون رفته دقیقه ای 100 تومن میرفت رو قیمت سکه و دلار؟!

توقع دارید یه گند 8 ساله رو 100 روزه پاک کنه. روحانی 4 سال اول مملکتو برسونه به اول 8 سال پیش، هنر کرده
شیناناز شماازسرکوچه احمدی نژادعسل میخری؟ایا؟
چون عسل زیرکیلویی30-40هزارنیست
خدایا ازت عاجزانه میخوام امسال همه منتظرا تیکربارداری بذارن خواهش میکنم امسال یه کاری کن همه یه نی نی سالم وصالح بیاد تو بغلشون وعید95سه نفره یا بیشتربشن.امین یا رب العالمین.اگه دوست داری یه صلوات من ومنتظرای دیگه رو مهمون کن.**** اللهم صل علی محمد وال محمد.وعجل فرجهم
2731
لسا خانوم
+6

1392/8/6 10:52 ب.ظ

یادتون رفته دقیقه ای 100 تومن میرفت رو قیمت سکه و دلار؟!

توقع دارید یه گند 8 ساله رو 100 روزه پاک کنه. روحانی 4 سال اول مملکتو برسونه به اول 8 سال پیش، هنر کرده
یکی 8 سال خونه را به هم ریخته توقع دارین یکی بیاد دو ماهه جمعش کنه خب اگه اینجوری باشه که خونه درست مرتب نمیشه عزیزانم

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
مهسیما مجا قبلی کم خرج و سخت کوش بود مادر به من هم بگو بدانم اون که فقط سر موچه خودش را بلد بود و همه چی را به مسخره گرفته بود عزیز دل یک کم منصف باشیم تا میگفتن فلان چیز گرون شده کیگفت تو محل ما چیزی گران نشده چقدر زود همه چیز را فراموش میکنیم ما ...............................

مهسیما اقتصاد بلدی خانمی اگه بلدی بفرما شما مملکت را اداره کن وقتی نمیذارن یکی کار کنه خب دیگه چیکار میتونه بکنه ولی خدایش تیم اقتصادی خوبی را انتخاب کرده است البته اگه بذارن کار کنن

وقتی یکی از بالا بهت بگه باید این کار را بکنی دیگه چی کار میشه کرد خانم عزیز اینجا یکی دیگه دستور میده نه ریس جمهور عزیزانم و این مشکل ماست
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2740
عزیزانم میدانید در خارج از ایران ماشین کلای لوکس میباشد و فقط در مواقع تعطیلات میاد بیرون این را من نمیگم دایی و خاله و عمو من در امریکا هستن میگن اینجا همه با یک ماشین میریم سر کار و فقط موقع تعطیلات ماشین میبریم بیرون و وقتی میان ایران تعجب میکنن وقتی این همه ماشین گرون را میبینن هر روز در رفت و امد است یا حتی وقتی دیدین پول بنزین از پول اب معدنی کمتر است خنده شون گرفته بود همین سال 91 هم امده بودن بهار 91 البته این را قبول دارم باید رو وسایل عمومی بیشتر کار بشه تا کمتر ماشین ببریم بیرون ولی عزیزانم این کارها خیلی دیر داره تو ایران انجام میشه خیلی وقت پیش همه این کارها در کشورهای دیگه انجام شده است البته باید قبول کنیم ما هم مردم متحدی نیستیم اگه یک کم مثل همین عرب ها یا خارجی ها بودیم و وقتی یک چیزی مثل شیر گرون میشد همه با هم متحد میشیدم و شیر نمیخریدم الان وضع ما این نبود .............
دوستانی که درباره دارو میپرسیدین
من الان حدود 3 ماهه که برای تهیه داروهای شیمی درمانی مادرم دربدر تهران و حومه نمیشم و همون داروخانه اول دارو ها هستن و ضمنا قیمتش هم از 3 ماه قبل هر ماه کمتر شده
علتش هم ثابت موندن تقریبی دلار وارد شدن دارو و افزایش سقف بیمه تامین اجتماعیه
شیخی به زنی فاحشه گفتا :مستی!
هرلحظه به دام یک کسی پا بستی
گفتا شیخا! هرآنچه گویی ،هستم
اما تو؟چنان که می نمائی ،هستی؟
ضمنا
هر روز 200 بار سایتهای مربوط به قیمت طلا و دلار رو چک نمیکنم

درباره مذاکرات هم خواهش اکید دارم حرفای کیهان رو تکرار نکنین
مردم ایران نامحرمن!
بله بین مردم ایران نامحرمهائی هستن از هزار پشت دشمن بدتر که با حماقتشون بارها و بارها رشته های به زحمت بافته رو چنان پنبه گوریده ای کردن که دیگه درست نشده
عین جمله ظریف این بود
تصمیم گرفتیم موضوع رسانه ای نشه تا بتونیم در فضای بدون شایعات رسانه ای کارمونو انجام بدیم!قصعا خطاب این جمله به برادر ح.ش بوده قبول ندارین؟
شیخی به زنی فاحشه گفتا :مستی!
هرلحظه به دام یک کسی پا بستی
گفتا شیخا! هرآنچه گویی ،هستم
اما تو؟چنان که می نمائی ،هستی؟
منظورم موسس تاپیک نیست...

اما یک سری شدیدا کمین گرفتن و منتظرن که اتفافی بیفته و بگن ..دیدین مموتی بیتر بود ؟؟ نمیدونم از مموتی چی به اینا رسیده که با این اوضاع باز اینطور میپرستنش و حاضرن... ایران ویران بشه..اما مموتی سربلند بشه..
حرفتو بصورت ناشناس بهم بگو. https://harfeto.timefriend.net/17124006419150

من همینکه میبینم روابطمون داره باکسایی ک روزی ارتباط با اونا واسمون غ قابل تصور بود بهتر میشه،
و با حرفهاش نمیذاره روابط تیره تر شه و همینطور از ایرانی بودنم شرمنده نمیشم واقعا برام کافیه!

البته جناب رییس جمهور سابق ما رو با کشورایی ک واسه جهان ناشناخته بودن اشنا کردن و اینم درنوع خودش بینظیره!!!!

اگه ایشون برنامه ١٠٠ روزه رو میگن از جهان و تغییرات اون ک باخبر نیستن!
تازه اسمشون هس ک ایشون رییس جمهورن وگرنه خیلیا این وسط هستن ک نمیذارن کارشونو اونطور ک خودشون میخان انجام بدن!

هرکسی وقتی پستی میگیره ب فکر منافع خودشه در وهله اول و بعد مردم،
ولی همون اقاییکه مدافعشین کلی از سازمانهای دولتی رو ب نام خودشون و مسئولاشون کردن واین یعنی خوردن بیت المال توروز روشن!

کارایی ک ایشون کردنو هیشکی نمیتونه درستش کنه فقط اگه بتونن ی خرده وضعیتو ثابت کنن کافیه!
وقتی که به دنبال آب راه می روی، وقتی که دنبال رویاها می روی، به ابر و باد به عنوان یک دوست فکر کن و قلبت را آرام کن... وقتی با دو پای خود می توانی راه بروی جایی نیست که نتوانی به آن برسی...
عزیزانم میدانید در خارج از ایران ماشین کلای لوکس میباشد و فقط در مواقع تعطیلات میاد بیرون این را من نمیگم دایی و خاله و عمو من در امریکا هستن میگن اینجا همه با یک ماشین میریم سر کار و فقط موقع تعطیلات ماشین میبریم بیرون و وقتی میان ایران تعجب میکنن وقتی این همه ماشین گرون را میبینن هر روز در رفت و امد است یا حتی وقتی دیدین پول بنزین از پول اب معدنی کمتر است خنده شون گرفته بود همین سال 91 هم امده بودن بهار 91 البته این را قبول دارم باید رو وسایل عمومی بیشتر کار بشه تا کمتر ماشین ببریم بیرون ولی عزیزانم این کارها خیلی دیر داره تو ایران انجام میشه خیلی وقت پیش همه این کارها در کشورهای دیگه انجام شده است البته باید قبول کنیم ما هم مردم متحدی نیستیم اگه یک کم مثل همین عرب ها یا خارجی ها بودیم و وقتی یک چیزی مثل شیر گرون میشد همه با هم متحد میشیدم و شیر نمیخریدم الان وضع ما این نبود .............
2706