2737
2734
سلام بچه ها. شاید سوالم یه کمی عجیب باشه ولی تازگی ها خیلی فکرمو به خودش مشغول کرده. من فعلا قصد بچه دار شدن ندارم ولی بالاخره اگه خدا بخواد یه روزی چنین تصمیمی می گیرم.
این درسته که هر چقدر که ما برنامه ریزی کنیم ، نهایتا با خواست خدا بچه دار میشیم و احتمال زیادی هست که دقیقا تو ماهی که مورد نظرمونه باردار نشیم و بالطبع بچه مون متولد ماهی که مورد نظر ماست نباشه.
البته یه نکته رو بگم که اصلا منظورم طالع بینی و این حرفها نیست.
منظورم اینه که از لحاظ شرایط مادر تو دوران بارداری و ماههای اول تولد نی نی چه فصل و ماهی مناسبتره.
مثلا اینکه ماههای آخر بارداری تو گرمای تابستون باشه بهتره یا تو سرمای زمستون؟ یا مثلا ماههای اول تولد نی نی تو تابستون باشه ، نگهداریش راحت تره یا تو زمستون؟ تو ایام عید (خونه تکونی ، دید و بازدید و ...) بارداری سخت تره یا داشتن نوزاد؟...
خلاصه از این جور نکته ها
اونایی که تجربه داشتن از تجربه هاشون بگن ، و اونایی که هنوز نی نی دار نشدن از آرزوها و ایده آل هاشون.
ولی بازم تاکید می کنم که همه چیز دست خداست.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
در مجموع بچه های پاییز بهترن. چون اولن مادر میوه های همه فصلها رو می تونه بخوره و ثانیاً ماههای آخر بارداری که به گرما میخوره معمولاً برای مادر آزار دهنده است. البته این نظر منه و هرکسی واسه خودش یه نظری داره
ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﻦ ﻣﺜﻞ ﮔﻨﺪﻣﻨﺪ ، ﯾﻌﻨﯽ ﯾﻪ ﺩﻧﯿﺎ ﺑﺮﮐﺖ ﻭ ﻧﻌﻤﺖ ، ﻧﺒﻮﺩﻧﺸﺎﻥ ﻗﺤﻄﯽ ﻭ ﮔﺮﺳﻨﮕﯽ ﻭ ﻣﻦ ﭼﻪ ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﻢ ﮐﻪ ﺯﺭﺩﯼ ﺧﻮﺷﻪ ﻫﺎﯼ ﮔﻨﺪﻡ ﺩﺭ ﺍﻃﺮﺍﻓﻢ ﻣﻮﺝ ﻣﯿﺰﻧﺪ
من دوست دارم بچم فروردینی باشه اونم 19 فروردین استدلالم هم اینه که چون شوهرم 18 اسفند به دنیا اومده و خودم 20 اردیبهشت وسط این دوتا تاریخ میشه 19 فروردین
البته این که فقط یک شوخیه البته اگر میشد تو ین روز به دنیا بیاد خیلی خوشحال میشدم ولی در کل دوست دارم بچم تو یک یاز ماههای فروردین و اردیبهشت به دنیا بیاد چون دلم می خواد بیشتر دوران بارداریمو توی فصل سرما بگذرونم چون من گرمائیم و فکر می کنم توی تابستان و گرما طی کردن ماههای آخر بارداری خیلی سخته بعد هم عقیده دارم وقتی بچه توی فصل گرما به دنیا بیاد بنیه اش خیلی قوی تر میشه و تو ماههای اول زندگیش کمتر احتمال سرما خوردگیش وجود داره توی این دو ماه هم هوا هنوز خنکه و خیلی احتیاجی به کولر نیست که بگی نوزادت سرما میخوره بنا بر این هم مادر هم بچه زمان پیدا می کنند به شرایط آب و هوایی همدیگر عادت کنند و تا ماههای گرم هم دیگه از آب و گل در اومدند . از لحاظ روانشناسی هم عقیده دارم متولدین بهار آدمهای خون گرمتر و مهربانتری از آب در میاند
ولی با همه این حرفها بیشتر از دوست ارم اول از همه خدا بچه ای که بهم میده را سالم و با خدا خلق کنه و یک بچه ای باشه که هم خود خدا و هم خلق خدا ازش راضی باشن بقیه اش همه حرف مفته
2740
در 3 ماهه دوم بارداری بچه خیلی به اکسیژن نیاز داره ... فصل بهار و تابستان بهترین هوا و بیشترین اکسیژن رو داره ... پس میتونی حساب کنی که بهترین زمان برای بارداری کی هست ... درضمن بارداری در روزهای برفی میتونه کمی خطرناک باشه ... مگر اینکه اصلا بیرون و در برف و خیابانهای لیز راه نری ...

من خودم به شخصه نه سرمای زیاد ونه گرمای بیش ازحد رونمیتونم تحمل کنم...

ولی خب سرما روخیلی بیشترترجیح میدم چون گرما واقعا غ قابل تحمله و من چندباری بخاطرشدت گرما غش کردم

ضعف کردم به قولی...کلا پاییز وزمستون بهار سه فصلی هستند که من بیشترمی پسندم وراحت تره برای

نگهداری بارسنگینی که تاحالا نداشتیم ومیخواهیم داشته باشیم...

از اون طرف اگه بچه ای بهاربدنیا بیاد خیلی نگهداریش به نظرم راحت تره چون نه خیلی سرده نه خیلی گرمه

پس تاماعادت کردیم بهارتموم میشه وتابستون فصلی که واقعا آزار دهنده س رو میتونیم خیلی خوب ازپسش

بربیاییم...بازم این نظرشخصیم بود

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من دوس دارم بچم مرداد ماهی باشه چون شوهرم مردادی هس
و دلیل دوم اینکه اردیبهشت امسال می خوام ارشد بدم و امید دارم که قبول می شم به خاطر این می خوام ابان یا اذر سال بعد اقدام کنیم واسه نی نی دار شدن تا وقتی به دنیا می یاد امتحانام تموم شده باشه و فقط کار رو پایان نامم مونده باشه.
برای خود بچه بهتره متولد بهار و تابستون باشه. بچه هایی که تو فصل سرما بدنیا می آن چون تو فصل سرما میل به غذاهای شیرین و چرب بیشتره این مواد از طریق شیر مادر به بچه منتقل می شه همچنین وقتی به سن جست و خیز می رسن دوباره مصادف می شه با فصل سرما و باید تو خونه باشن پس چاقتر از بچه های دیگه می شن
2706