2737
2734
عنوان

دوست دارید بچه تون متولد چه ماهی باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8664 بازدید | 37 پست
من نینی اولم مردادی بود . خیلی اذیت شدم . آخه سزارین بودم . چاق هم هستم جای بخیه هام عرق سوز شده بود و خیلی اذیتم کرد . در ضمن تا چند ماه نمیتونی جایی بری تا یه کم بچه ات جون میگیره که بتونی باهاش جایی بری هوا سرده مجبوری بشینی توی خونه .
حالا بچه دومم بهمن دنیا میاد . فکر میکنم تا چند ماه که بچه یه کم بزرگ میشه هوا سرده ولی از بهار به بعد هرجا میخوای بری میتونی ببریش . البته من زمان تنظیم نکردم . خواست خدا بود و ناخواسته . از این بابت خدا رو شکر میکنم .
تا خدا هست ......جای هیچ نگرانی نیست .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دوست دارم نینیم متولد دی باشه. چون از تابستون و گرماش خیلی می ترسم. دلم نمی خواد سه ماهه سوم بارداریم یا سه ماهه اول تولد نی نی تو تابستون باشه. تابستون همش یا گرمازدگیه یا سرماخوردگی ناشی از کولر.......
2731
بچه یا باید بهار بیاد یا تابستون که قبل از سرما جون گرفته باشه من خودم شهریوری هستم نی نی تو دلم هم شهریور میاد بیرون به امید خدا شهریوری ها خیلی خانواده دوست میشن (چشمک)
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
پسر من دی ماه به دنیا اومد
یکم زردی داشت من خیلی لیمو شیرین خوردم زردی پسرم از بین رفت
تا 6 ماه هم معمولا بچه رو زیاد بیرون نمیبرن بنابراین بچه کمتر مریض میشه بعد 6 ماه هم دیگه تابستون شد و بعدش هم پاییز دیگه هوا خوبه واسه عید نی نی کاملا جا میفته و بامزه میشه
من که خیلی راضیم پسرم دی به دنیا اومده
گذر زمان هیچ چیزی را حل نمی کند ماست مالی می کند...

سلام خانوم ها کمک

هفته 38 بارداری ام و سزارینی ام

میتونم بچه ام رو یا اخر ابان دنیا بیارم یا 3 اذر(چون اولین و دومین روز اذر جمعه و دکترم نیست)

تو رو خدا بگید آآبان  بهتره یا آآآآذر؟؟؟

من شنیدم ببخشید ببخشید عذر خواهم  ابان خوب نیست

من ریسک کنم و وایستم

2740