2737
2734

سلام دوستان

من یه پسر شش ساله دارم و یه دختر چهار ماهه 

بارداری استراحت مطلق بودم یه خانم می‌ بودند کمک 

که تا دو ماهگی بچم هم بود الان دو ماهه دست تنها شدم 

فقط آشپزی و بچه داری و لباس شستن و جارو میرسم انجام بدم 

خونه ام افتضاحه کلافه ام 

کسی مثل من هست 

احساس بی عرضه بودن می کنم 

راه کار بدید لطفاً

یک آن شد این عاشق شدن دنیا همان یک لحظه بود!

شاید زمان لازم داری تا قلق بچه ت بیاد دستت

من یه حسابدارم که ازقضا به دنیای رنگی بچه ها علاقمندم و دوست دارم به دنیاشون رنگ و لعاب بیشتری بدم. پس لطفا به پیج من سر بزنید و کارای کودک و نوزاد و سیسمونی رو ببینید.@Nini.room.set
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جمع  نکن ی جا کاراتو 

مثلا شب طرفاتو بشور نهارتو بزار 

صب پاشدی بعد صبحونه ببین کجا ها نا مرتبه مثلا ی روز دستمال بکش ی روز جارو کن روزی ک کار زیاد داری نهار از بیرون بگیر یا ی نهار دم دستی بزار خودتم اخر شب بچه ها رو بسپر ب همسرت برووحموم میشه واقعا

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
2742

عزیزم خودتو سر زنش نکن و به عنوان یه مامان با دوتا بچه حق بده ک شرایطت سخت بوده و هست و طول میکشه برگردی ب روال عادی.این احساس بیخودیو از خودت دور کن و بدون شماهم آدمی و ب خودت حق بده.و با دل خوش و به عشق بچه هات یکم برنامه ریزی‌کن.یا از یکی کمک بگیر بیاد کمکت یا شوهرت.ی هفته اساسی خونتو تمیز‌کن و بعدش میمونه کارای روزانه دیگه خونه هم‌کثیف نمیشه

عزیزم یه کم سخته، به خودت حق بده، به شوهرت بگو، روز تعطیلش کمک بده خونه رو تمیز کنید، هفته ای یکبار ...

خیلی خسته ام

2740
عزیزم خودتو سر زنش نکن و به عنوان یه مامان با دوتا بچه حق بده ک شرایطت سخت بوده و هست و طول میکشه بر ...

درسته باید یه نفر بیاد کمک کنه حسابی تمیز بشه بعد فقط من تمیز نگه دارم 

چون یه مدت استراحت بودم روال کار از دستم در رفته

جمع  نکن ی جا کاراتو  مثلا شب طرفاتو بشور نهارتو بزار  صب پاشدی بعد صبحونه ببین کجا ...

با برنامه ریزی آره ،قشنگ می‌تونه به کاراش برسه،اگه گوشی نباشه که دیگه عالی میشه

مگه میشه مامانی که رفته جلو مدرسه تا بچشو بیاره خونه،دست یکی از بچهای دیگه رو بگیره بجای بچه خودش؟بگه اون یکی خوشگلتره قویتره اونو ببرم بجای بچه خودم؟واسه مامانا هیشکی بچه خودشون نمیشه،اینطوری عاشق هم باشید😎

منم دو تا بچه ی شش ساله و یه ساله دارم صبحا که بیدار میشم در حین اینکه صبحونه آماده میکنم شام شبو هم کم کم آماده میکنم معمولا شام زیاد درست میکنم که نهارم هم داشته باشیم

برای سلامتی همسرم و بچه هام و خونه دارشدنمون با دلهای پاکتون لطفا یه صلوات😘😘😘😘
درسته باید یه نفر بیاد کمک کنه حسابی تمیز بشه بعد فقط من تمیز نگه دارم  چون یه مدت استراحت بود ...

من یکسال و نیمه بودم خواهرم دنیا اومده مامانم هیچ کدوم از کاراشم نمی موند🤦تمیزکار و وسواسی

چرا ما انقد بی عرضه شدیم؟

💙عضو گروه رز آبی 💙وزن اولیه 76.600💙وزن فعلی70💙وزن هدف 60💙تاپیک مانکن های 1400 💙

وای وای این گوشی 😣😣😣اصلا فقط دوس دارم بشینم پای گوشیم 

برای سلامتی همسرم و بچه هام و خونه دارشدنمون با دلهای پاکتون لطفا یه صلوات😘😘😘😘

اوهم 

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
2706