2737
2739

خانمش خیلی خوبو نجیب و جالب از دوستان مشترک من و دخترخاله م بوده. امروز دخترخاله م ناراحت بود. اخه مگه اینترنتی هم درخواست طلاق توافقی میدن؟ بچه ها به نظرتون الان درخواست داده احضاریه شون بعد از عید میاد؟ من میگم به بهونه عید اشتیشون بدیم. اخه چرا انقدر عجولانه تصمیم میگیدم😔

قلبم عشقم امیدم دختر نازم پرنیا❤

چقد درگیر زندگیشونی

تو که از واقعیت زندگی طرف خبر نداری

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖

شاید مشکل دیگه ای هم دارن ...کسی از باطن زندگی یه نفر خبر نداره ..

کارما یعنی: من یادم ،تویادت میره ، ولی زندگی یکی میزنه تو دهنت که دیگه یادت نره...                                                   هرجا چراغی روشنه،ازترس تنها بودنه، ای ترس تنهایی من ! اینجا چراغی روشنه...                                                                  پشت هر اکانت مجازی قلبی درحال تپیدن است...                       کاربری دوممه خودم خواستم کاربری قبلیم لغو بشه 💫⁦             کاربر جدید نیستمبا بحث کردن سر یک موضوع نه نظر من عوض میشه نه نظر تو ، پس الکی وقت خودت و منو هدر نده!                                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چقد درگیر زندگیشونی تو که از واقعیت زندگی طرف خبر نداری

چرا نباشم وقتی خانمش بهترین دوست دوران تحصیلمون بوده. وقتی خودش تو مشکلاتمون کمک کرده

کاش پسرخاله ات شوهر من بود و درخواست طلاق توافقی داده بود😔

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️
مردی که سر ی بحث ساده درخواست طلاق میده همون بهتر نباشه تو زندگی زن

اخه بعد اینکه خبرشو از دخترخالم شنیدم به خانومش و حتی خودش زنگیدم و میگه خانمم زیاد با مادرشو خواهرش رفت امد میکنه و اجازه دخالت میده اینم شد دلیل

2740
کاش پسرخاله ات شوهر من بود و درخواست طلاق توافقی  داده بود😔

😊😊😊 اینا بچه ندارن شاید بخاطر همین انقدر بی پروا تصمیم گرفتن

چرا نباشم وقتی خانمش بهترین دوست دوران تحصیلمون بوده. وقتی خودش تو مشکلاتمون کمک کرده

بین زن و شوهر قاضی مرده.بهتره کسی دخالت نکنه چون کاری از دست شما برنمیاد اونا بخوان زندگی کنن میکنن.نخوانن نمیکنن.

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖
بین زن و شوهر قاضی مرده.بهتره کسی دخالت نکنه چون کاری از دست شما برنمیاد اونا بخوان زندگی کنن میکنن. ...

شوهرمم میگه ت این دوره زمونه هر چی بیطرف باشی بهتر. اما اینا خیلی تو غمها و شادیها باهمون بودن باور کن دلم نمیاد