2737
2734
دخترم چند روز به سحتی دفع میکرد و کلی زور میزد
الان دو روزه مدفوعش کاملا سفت شده و اصلا نمیتونه دفع کنه
همه راه هارو امتحان کردم

فقط مونده شیاف گلیسیرین و شربت انجیر
میشه از اینا واسه نوزاد دو ماهه استفاده کرد؟؟
با تم بارون میشه یه تولد شاد و به یاد موندنی گرفت نمونه ها رو تو ا ی ن س ت ا گ ر ا م ThemeBaroon ببینید لینک ت ل گ ر ا م تو ا ی ن س ت ا موجوده
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
قبلش روزی 3 یا 4 بار معمولی بود
شل و زرد

بعد شد روز ی یه بار

بعد 3 روز یه بار

الان ودفوعش کاملا سفت شده
و فقط جیغ میزنه
با تم بارون میشه یه تولد شاد و به یاد موندنی گرفت نمونه ها رو تو ا ی ن س ت ا گ ر ا م ThemeBaroon ببینید لینک ت ل گ ر ا م تو ا ی ن س ت ا موجوده
2740
خاکشیر و شکر دادم
ترنجبین دادم
مقعدشو چرب کردم
هییییچی فایده نداشته

امروز انقدر جیغ زد و گریه یه کوچولو دفع داشت اندازه نخود اونم با خون
فکر کنم از بس به مقعدش فشار اومد!
منم برای دخترم تو اون سن به تجویز دکتر شیاف گلیسیرین گذاشتم. اما اولش باید ببینی علتش چیه.
به دختر من گریپ میکسچر نساخت و چون هیچ مشکل دیگه ای نداشت از نظر شیر خوردن و هوشیاری و ... دکتر گفت می تونم شیاف رو استفاده کنم، اما نباید در کل زیاد استفاده کرد.
شوکول بانو دکتر میگه تا یه هفته طبیعیه!!!!

کسی نمیدونه شربت انجیر میتونم بهش بدم تو این سن یا نه؟
من به خاطر ریفلاکسش بهش شیر خشک AR میدم
فکر میکنم از اونه
2706