2733
2734
عنوان

توروخدا مامانایی که تجربه دارن کمک کنن. یبوست نوزاد دو ماهه

| مشاهده متن کامل بحث + 25695 بازدید | 45 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دکتر میگه تا یه هفته طبیعیه!

شیر خودمو بالا میاره
مجبورم شیر خشک ضد استفراغ هم بدم
با تم بارون میشه یه تولد شاد و به یاد موندنی گرفت نمونه ها رو تو ا ی ن س ت ا گ ر ا م ThemeBaroon ببینید لینک ت ل گ ر ا م تو ا ی ن س ت ا موجوده
شوکول جون منم همش دارم باهاش گریه میکنم
طفلکم خیلی داره اذیت میشه
امشب باز میبرمش دکتر
با تم بارون میشه یه تولد شاد و به یاد موندنی گرفت نمونه ها رو تو ا ی ن س ت ا گ ر ا م ThemeBaroon ببینید لینک ت ل گ ر ا م تو ا ی ن س ت ا موجوده
مرسی از راهنمایی هاتون دوستان

یه سوال
شیاف گلیسیرین مدفوع رو نرم میکنه؟
شیر خشک میدی اب هم بهش میدی ؟
     همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
اب خالی؟

نههههه
باید بدم ادلا؟؟
واییی اره شیر خشک میدی حتما باید اب جوشیده هم بهش بدی همون طفلک یبوست شده

مگه دکتر نگفته اب هم بدی ؟
     همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
2706