2733
2734
عنوان

تلاسمی مینور...خواهشا بیاید راهنماییم کنید.

| مشاهده متن کامل بحث + 69823 بازدید | 1747 پست
طبیعی با دا و دفع کردم هر چیم گفتم کورتاژ نمیخوام به حرفم نکردن گفتن بعدا خونریزی شدید میکنی برمیگرد ...

پس مطمعن شدن که جفت مونده عزیزم، اره همینجوریه که میگن دقیقا منم اینجوری شدم برا من گفتن نمونده سونو هم نمیخواد بعد از بیمارستان درد داشتم رفتم سونو دادم یه تکه مونده بود رفتم مطب دارو گذاشت دفع نشد افتادم رو خونریزی وحشتناک اخرشم رفتم بیمارستان کورتاژ شدم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نمیتونم این خاطره تلخو که خودم بچمو نازود کردم هیچ وقت فراموش کنم

درکت میکنم عزیزم منم همین حسو داشتم تا چند وقت خوابشو میدیدم،پنج ماه گذشته الان بهتر شدم سه ماه اول خیلی سخته😢😢😢

نه عزیزم من نیازی نیست آزمایش بدم چون شوهرم خداروشکر سالمه من چه بخوام چه نخوام بچه ام مینور میشه من ...

ببخشید میپرسم ... آیا توی فرم چهره و فیزیک بدن یا سطح هوش، امکان تحصیل و ... هم تالاسمی ماژور اثر بد میگذاره؟

2742
ببخشید میپرسم ... آیا توی فرم چهره و فیزیک بدن یا سطح هوش، امکان تحصیل و ... هم تالاسمی ماژور اثر بد ...

باید چند وقت یه بار خونشونو عوض کنن تا مشکلی پیش نیاد واسه بدنشون فک کنم اگه مرتب عوض بشه چهرشون تغییری نکنه درس نمیدونم گلم 

2738
اگه با یه فرد کاملا سالم ازدواج کنن نه مشکلی پیش نمی یاد

ایا رو چهره اشون هم مشخصه

چه مشکلاتی دارن ؟

اخه کسی را معرفی کردن که ماژور داره 

ولی ما هیچ اطلاعی ازش نداریم 

خواستم کسب اطلاعات کنم

چه تلخ  ضما کدوم شهرین  سقط خیلی سخت و تلخ بود  همسرم خیلی پسر میخواست  دارم ...

من شیرازم.

بله سختی خودش را داره.ما دختر می خواستیم و بچم دختر بود.شب قبل از اعلام نتیجه براش لباس و کفش خریده بودیم.

من شیرازم. بله سختی خودش را داره.ما دختر می خواستیم و بچم دختر بود.شب قبل از اعلام نتیجه براش لباس ...

منم همش میخواستم بخرم خدارو شکر که نخریدم منتظر جواب بودم منم پسر میخواستم و پسر بود قلبم داره شکافته میشه

شما بچه چندمتونه؟

چقد گوشت تلخ

از دست دادن روحیه خیلی بده البته اجتناب ناپذیره ولی باید خودمون کمک کنیم و از پسش بر بیاییم.ما با علم به این جریانات عشق های زندگیمون را انتخاب کردیم و همگی جوانیم.من چند روز بعد از جواب فقط گریه میردم شب و روز و غذا نداشتم.حالا که ۵ روز از سقط میگذره دارم سعی میکنم دوباره قوی بشم.

این تاپیک را از اول خوندم پر از انرژی و حس خوب هست.پر از مادران با فرزندان سالم.بی شک خدا قسمت ما هم میکنه و فرزندی سالم و بعدا صالح در دامنمون میذاره.

ما همه کنار همیم و سعی میکنیم با هم بگذرونیم این دوران رو.توکل به خدا و نگران نباش دوست خوب من.

2706