2737
2734
عنوان

تلاسمی مینور...خواهشا بیاید راهنماییم کنید.

| مشاهده متن کامل بحث + 69806 بازدید | 1747 پست

منو و همسرمم تالاسمی مینور هستیم 

سال ۹۴ باردار شدم هفته ۱۳ یا ۱۵ آزمایش ژنتیک تهران دکتر کریمی نژاد فک کنم تست آمنیوسنتز انجام دادیم بعد از حدود ۱۰ روز جوابش اومد و گفتن بچتون پسره و عین خودتون مینورهخداروشکر الان ۶ سالشه انشالله خدا بهتون فرزندان سالم و صالحی هدیه بده .خانوما نگران نباشین علم خیلی پیشرفت کرده در پناه خدا باشین❤❤❤❤

عزیزم گفتم که هیچ مانعی نبوده وکسیم نگفته ازدواج نکنین من میخوام اقدام کنم و رفتم مشاوره اصلا نیازی ...

من تایپیکتو العان خوندم من زوج تالاسمی مینوریم شا بچه دار شدین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام ممنونم از نظراتتون اول اینکه باید بگم اجازه ازدواج به تمامی کسایی که (حتی اگه یطرف ماژور هم باش ...

سلام عزيز خوبين منم شمالي هستم هفته پنجم بارداري هستم همسرم مينور منم هستم هفته ده پي ان دي دارم شما ازمايش دادي خيلي ميترسم

2728
عزیزم گفتم که هیچ مانعی نبوده وکسیم نگفته ازدواج نکنین من میخوام اقدام کنم و رفتم مشاوره اصلا نیازی ...

من مثل شما هستم 

اين خانومي ك تاپيك زده براتون بنذه خدا اطلاع تداره نميدونه هيچ منغي وجود نداره و ربطي ب تحت نظر نداره منم ازمايش دارم اميدوارم بخونين

2740