2737
2734

چه دارویی براتون خوب بود؟؟؟فعلا فقط پدی لاکت میدم همش توخواب به خودش میپیچه یا بیداره سینه رو هی میخوره هی ول میکنه سرخ میشه نمیدونم چه کنم

گروه بنفش💜وزن شروع ۹۲ وزن هدف اول 87>82>78>74>72>70>وزن نهایی۶۸💪تاریخ شروع ۲۵دی من خیلی قوی هستم و میشه حتما
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

غذا هایی که نفخ داره نخور 

❤دخالت میکنیم توی زندگیِ همدیگه ؛اسمشم میذاریم دلسوزی مدام هم تکرار میکنیم من اگه چیزی میگم فقط برای خودته لطفا برای خودم هم که شده دیگر چیزی نگویید
2728
2740

تغذیتو درس کن چیزای نفاخ نخور . من ۳ماه کامل فقط با بیسکوییت کام و دلستر زنده بودم . هرچی میخوردم دلدرد میگرفت

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
غذا هایی که نفخ داره نخور 

هیچی نمیخورم فقط آبگوشت قیمه پلو مرغ خرما شیره وارده لیمو شیرین همینا

گروه بنفش💜وزن شروع ۹۲ وزن هدف اول 87>82>78>74>72>70>وزن نهایی۶۸💪تاریخ شروع ۲۵دی من خیلی قوی هستم و میشه حتما

این یه چی طبیعی هستش تاسه چهارماه هیچ دارویی هم فایده نداره. فقط خودتون باید هر چیزی نخورید

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم
واسه دختر من کولیک اید عالی بود هر ۴ ساعت دوبرابر وزنش میدادم اذیتم نمیکرد دیگه

زیاد نیست هر ۴ ساعت؟؟؟

2706