2737
2734
من حدود 20 روز پیش برای لیزر خرید کردم ... 160 تومن شد ... زنگ که زدم وقت بگیرم گفت پرینت کدها رو باید بیاری .... دخترخاله ام هم امروز از یه دکتر دیگه برای لیزر خرید کرده ... برای اون 60 تومن شده .... دوستش گفته وقتی رفتی مطب دوباره باید پول بدی ؟؟؟ میخواستم ببینم شماها خرید کردید رفتید دوباره پول دادید ؟؟؟ مرسی دوستان ...
دنـــیا ارزش پـــا کوبیـــدن بـــه شـــکمت را نداشـــت ....
ببخـــش مـــرا مـــادر :-(
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740
شاید فقط جلسه اول تخفیف داشته باشه، البته به احتمال زیاد من دل خوشی از نت برگ و سایت های تخفیف ندارم. یبار از نت برگ واسه رستوران سلف سرویس زیتون خرید کردم، افتضاحححححح بود!!!
برو ای گدای مسکین در خانه‌ی علی زن..... که نگین پادشاهی دهد از کرم گدا را
میدونم که فقط برای این آفری که میزارن اگه خرید کردی میتونی استفاده کنی ... بعد همون قیمتی که هست حساب میکنن ...
دنـــیا ارزش پـــا کوبیـــدن بـــه شـــکمت را نداشـــت ....
ببخـــش مـــرا مـــادر :-(
به نظرم واسه رستوران و این جور چیزا آدم خرید نکنه بهتره. یه فست فود هم بود به اسم ایرانویچ که من چند روز پیش بدون نت برگ سفارش دادم آوردن پیتزاشو، مفت نمی ارزید!! خام کامنتای مردم شدم!! نوشته بودن بهترین پیتزای عمرم بود!! بعد از اینکه امتحان کردم با خودم گفتم بنده خداها انگار در عمرشون پیتزا نخورده بودن که انقد تعریف کردن!!!
برو ای گدای مسکین در خانه‌ی علی زن..... که نگین پادشاهی دهد از کرم گدا را
اره باز ببین که تو خود پرینتت دقیق چی نوشته. من برا لیزر یه بار گرفتم هرچی مطب دکتر زنگ زدم کسی جواب نمیداد:| دکتره ایران نبوده اونموقغ اصلا.
این منم که به یادم اجازه نمیدهم حتی از نزدیکی ذهن تو عبور کند!!! صحبت از فراموشی نیست، صحبت از لیاقت است!!!
2706