2733
2739
عنوان

انگار جز گریه کاری ازم برنمیاد دیگه

1087 بازدید | 27 پست
شب همه مامانا بخیر.فرشته کوچولوی من چهارشنبه ساعت 8و25 صبح با سزارین پا به این دنیا گذاشت.همه چیش خوب و نرماله خداروصدهزاااار مرتبه شکر.ولی ناراحتیم برا اینه که یک قطره شیر ندارم.حتی یک قطره.کپسول شیرافزا،قطره....هرراهی که بگید امتحان کردم.بی فایده...حالا طفل معصومم شیرخشک میخوره.از عذاب وجدان دارم میمیرم.کارم شده گریه
عذاب وجدان چراخانومی؟خب تقصیرتوکه نیست
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

رازیانه میگن شیروزیادمیکنه امتحانش کن
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
2742
قدم نو رسیده مبارک اولین چیزی که شیر رو زیاد میکنه ارامش مادر بچه است. بازم تلاش کن اگر هم نشد دیگه عذاب وجدان نداره شما که مقصر نیستی.
مردم را ب خاطر ناامید کردنت مقصر ندان ...... خودت را نکوهش کن ک بیش از حد از آنها تــــوقــــع داری.....
2740
ناامید نشو و سینه ات رو بزار دهنش هرچی بیشتر میک بزنه شیرت بهتر به جریان می افته . خواهر من چهار روز اصلا شیر نداشت . ولی شیرش راه افتاد . به بچه تو این فاصله با سرنگ یا قاشق شیرخشک بده . با شیشه بدی دیگه سینه نمی گیره . ناامید نشو اصلا . من خیلی ها رو دیدم که دیر شیرشون اومده . علتش سزارینه
خوب سخته میدونم دوست داشتی خودت شیرش بدی اما الانم ناراحت نباش عزیزم همه که خودشون شیر نداشتن تو هم یکیش تازه میگن شب 6 شیر میاد صبر داشته باشو اروم باش
هرکس دلگرمیش به خداباشد پرونده اش پیش خدا میماند اما اگر کسی دلگرمی به شخص یا چیز دیگرداشته باشدخداوند هم واگذارش میکندبه آن چیز یا شخص
من با خوردن ابگوشت شیرم زیاد میشد امتحان کن ضرر نداره
هرکس دلگرمیش به خداباشد پرونده اش پیش خدا میماند اما اگر کسی دلگرمی به شخص یا چیز دیگرداشته باشدخداوند هم واگذارش میکندبه آن چیز یا شخص
2706