2737
2739
عنوان

چند بارiui کردین تا جواب گرفتین ؟

8075 بازدید | 75 پست
سلام دوستای گلم من دوبار iui کردم جواب نداده ......عکس رنگی هم گرفتم مشکلی نیست ولی دکی میگه بیا لاپاراسکوپی انجام بدم نمیدونم چکار کنم ...................
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام تو رو خدا یکی بیاد جواب بده منم سه روز منتظر راهنمایی از iui ها هستم ولی چرا هیچ کس جواب نمی ده ؟
من برای بار اول می خوام iui کنم خیلی می ترسم که جواب نگیرم مخصوصاً اینکه دکترم گفته باید 10 روز استراحت مطلق کنم حتی برای رفتن به ............. هم از جام نباید بلند شم ؟ من از جواب گرفته ها کممممممک می خوام
2728
سلام
من یک بار ای یو ای کردم ولی جواب نگرفتم البته دکتر های دیگه گفتن که اصلا نباید ای یو ای میکردم چون وضعیت اسپرمهای شوهرم خیلی خراب بود 90% آبنرماله در نتیجه اصلا یک کار بیخود بوده که برای من انجام دادن ولی کسایی بودن اونجا که برای سومین بار یا بیشتر یا کمتر جواب گرفته بودن
2740
سلام منم می خوام آی یو آی کنم. اما مائده جون چرا بهت گفته استراحت مطلق؟ من دوستم دوروز خونه بود بعدشم رفت سر کار الانم ماشاالله دوقلو داره
مامان مینو مشکلت چیه؟

رز عزیزم تو آی یو آی کردی؟ دردر داشت؟ لک بینی داشتی بعدش؟ نگفتن چرا نگرفته؟
سلام

رز عزیز ... من دفعه قبل ..بار ششم آی یو آیم بود .. مثبت شد ... البته توی سونو هفته 12 بچه قلبش نمی زد ...

این ماه دوباره آی یو آی کردم .. دیروز آز دادم که مثبت شده بود ... حالا باید هفته دیگه دوباره آز بدم ببینم وضع بتام چطوره
کوله بارم بر دوش، سفرى مى‎ ‎باید،سفرى تاته تنهایى محض...

هرکجا لرزیدى،از سفر ترسیدى ، فقط آهسته بگو: من خدا را دارم!
2706