2737
2739
سلام.................. خواهش می کنم اگر کسی مشکلی مشابه من داشته کمکم کنه.......................

من یه دختر 6 ماهه دارم و پس از زایمانم دچار خشکی واژن شدم و روابط زناشوییمان را با مشکل مواجه کرده.......... می خواستم ببینم ژل یا پمادی که سطح داخلی واژن رو مرطوب و لغزنده کنه و بهداشتی و استاندارد باشه وجود داره .............اگه هست و کسی استفاده کرده و راضی بوده اسمشو بگه لطفا..............................ممنون
عزیزم منم همین مشکل رو داشتم دکتر رفتم و گفت به خاطر اینه که کمرت ضعیف شده و تازه با سونو فهمید کیست هم دارم و خلاصه بهم پماد و دارو داد و بعد از 1 یا دو ماه خیلی خوب شدم ....شما هم حتما برو دکتر و یه معاینه کن
جهان کوچک من از تو زیباست  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
من ژل رو بهت توصیه نمی کنم چون بعد از 1 مدت بدون استفاده ازژل دیگه نمی تونی رابطه داشته باشی به نظر من اگه از طریق روشهای طبیعی جایگزین ژل بشه بهتره
وقتی که تو امدی به دنیا عریان جمعی به تو خندان و توبودی گریان
کاری بکن ای دوست که وقت رفتن جمعی به توگریان وتوباشی خندان
2740
به نظر منم ژل خوب نیست یکی از دوستای من اینجوری شده بود طوری که یه هفته بستری شد ولی دکترش گفته بود ژل نه روغن زیتون خیلی خوبه البته کم بزنه ها سزیع هم خوب شد مثل ژل هم نیست که عادت بییاره

چرا میگید ژل خوب نیست ؟

این خشکی مال شیردهیه و هورمونیه
من دو سال از ژل استفاده کردم و الان که شش ماهی میشه بچمو از شیر گرفتم هر بار نیازمون به ژل کمتر میشه و تقریبا هر دو سه مرتبه یه بار لازمه که ژل استفاده کنیم

الکی خودتو عذاب نده برو یدونه ژل بخر و راحت شو . قیمتش هم خیلی مناسبه
روغن زیتون که بو میده تازه اگه بخوای از ک ا ن د و م استفاده کنی نباید مواد روغنی استفاده بشه