2737
2734
الان یه فکری به سرم زدتوخونه پوسیدم تواین دهاتی که هستیمممممم.داغوونم
حاضربه هرکاری هستم .به نظرتون پسرموببرم مهدهمونجاهم مربی بشم که پسرمم زیردست خودم باشه؟آخه بعیدمیدونم تومهدبه این راحتیاوایسه.
یاسخته بابچه هاکناراومدن؟حقوقش چقدره؟خخخ

البته10به بعدنه صبح زود:)
مابراین درنه پی حشمت وجاه آمده ایم***ازبدحادثه اینجابه پناه آمده ایم
باید دوره مربیگیری رو ببینی نه؟اسفند جون بعدشم از ساعت 10 که نمیشه یا شیفت صبح یا بعد از ظهر
حقوقشم کمه معمولا به دردسرش وسر کله زدن با بچه ها نمی ارزه
این چنین زیر وزبر عالم نمی ماند مدام،می نشاند چرخ هر کس را به جای خویشتن
من شنیدم حقوقش خیلی کمه ....بستگی داره حوصله بچه ها را داشته باشی یا نه...در ضمن مربی مهد باید دوره گذرونده باشه...کسی که دوره ها را نگذرونده باشه مربی نمیشه...کمک مربی میشه..یعنی برای عوض کردن پوشک و غذا دادن به بچه ها و دستشویی بردن بچه ها کمک میکنه...البته شاید توی مناطق مختلف و مهدهای مختلف متفاوت باشه...چیزی که من دیدم و شنیدم این بود...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه دوره مربیگری کجابود.اطراف ماکه هرکی اززوربیکاری میرفت بعدم دوماه نشده پشیمون میشدوانصراف میداد
2728
من به شوهرم گفتم پیشخدمت رستورانم خوشم میادکلییی داستان داشتیم دراینموردحالااگه بگم بایدپوشک عوض کنم که دیگه هیچ
من نمیتونم شهرموبگم ولی اینوبگم که درواقع دهاته.هیچییییییی نداره.زناشونم اصلابیرون نمیان.دق کرده ام
2738
دست به دلم نزارمیشوووووو اگه امکانشوداشتم بیام بیرون که به این فکرنمیافتادممممممم

محل کارشوهرمه بایدخودمووفق بدم اینقدررتوخونه موندم که داغوون شدم..
خودت تغییر ایجاد کن کاری کن مردم فعال و سرزنده بشن. کلاسی، آموزشی برنامه ای چیزی ترتیب بده واسه خانمها. فکر نکنم اینجور هم که میگی باشه چون هم رستوران دارید هم اینترنت هم مهد کودک
2706