2752
2734

لطفا منو راهنمایی کنید پسرم باید ازمایش بده 

شنیدم آزمایشگاه بیمارستان پارس توی بلوار کشاورز و آزمایشگاه مسعود توی میرداماد خوبن منتها دورن به من 

سمت غرب تهران اگ جای مطمعن و دقیق سراغ دارین

لطفا لطفا لطفا بهم بگین خیلی مهمه🥺🙏🙏🙏🙏

حتی اگر دنیا گلستان شود فرقی ندارد،از ما چیزی دزدیده شد به نامِ جوانی.                                                                              گاه موسیقی تنها راهِ رفتن است،بی آنکه خانه راترک کنی..       می خندید و در نگاهش غمی می رقصید..                                 یادم نمیکنی و ز یادم‌ نمیروی یادت بخیر..                            کاربر قدیمی هستم و تعلیق شدم.                                           کاربری دست دونفره خانوم مارپل
آزمايشگاه زيبا شهر تو آيت الله كاشانى خيلى معتبره ، من هميشه اونجا آزمايش دادم تمام دكترا هم قبول مي ...

اسم آزمایشگاه زیبا شهر هست ؟

حتی اگر دنیا گلستان شود فرقی ندارد،از ما چیزی دزدیده شد به نامِ جوانی.                                                                              گاه موسیقی تنها راهِ رفتن است،بی آنکه خانه راترک کنی..       می خندید و در نگاهش غمی می رقصید..                                 یادم نمیکنی و ز یادم‌ نمیروی یادت بخیر..                            کاربر قدیمی هستم و تعلیق شدم.                                           کاربری دست دونفره خانوم مارپل

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
آره عزيزم اسمش آزمايشگاه طبى زيباشهر هس، اصلا تو گوگل سرچ كنى آدرس و لوكيشن دقيقش هم مياد

ممنون عزیزم