2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
میرفتم یه پیتزا میخوردم😬 عقده کردم از اول کرونا نخوردم غذا بیرون

وای منم عاشق پیتزام خب سفارش بده تو خونه گرمش کن اگه ویروسی داشته باشه از بین میره بعدش بخور

2738
کجا باید پلاسما اهدا کرد؟ من خیلی خفیف گرفتما در حدی که تعجب کردم آنتی بادی تشکیل شده بازم پلاسمام ب ...

تا چندروز آنتی بادی داری؟

عشقا واسه حاجتم یه صلوات بفرستید💕
بخر بخور هیچیییی نمیشه من صد بار خریدم ولی تو خونه خوردم

من که نابود شدم تو کرونا فک کنم چند بار گرفتم ولی تست نرفتم الانم یه هفته است یکم تورم داشتم تو گلو و بی اشتها شدید بودم روز اولم دل پیچه بودم شروع کردم دارو خوردم بیرون که من اصلا نمیرم فقط خرید دو هفته یبار میریم هایپر مارکت خونه مامانم و جای دیگه هم اصلا چون میترسم ناقل باشم بخاطر شوهرم شوهرم دستاش وحشتناک شده حسابی اگزما داده باد کرده قرمز خودمم صورتم دو سه روزه خیلی خراب شده اگزما دادم فک کنم از عوارض کرونا باشه هوفففف دیوونه شدم لعنت به کرونا

وای منم عاشق پیتزام خب سفارش بده تو خونه گرمش کن اگه ویروسی داشته باشه از بین میره بعدش بخور

حتما باید بخورم بدجوری هوس کردم . کجا رفتی تست انتی بادی ؟ من میترسم برم اینقد که الوده است

بالاتر از ۱ یعنی آنتی بادی داری فعلا  ولی خب تضمینی نیس نگیری دوباره بازم رعایت کن

نه بابا میگیرن الان تو بیمارستان همه چند بار گرفتن اصلا ایمنی نمیده من تو دو ماه دو بار علائم دادم دفعه اول بویایی و چشایی نداشتم

2706