2737
2734
عنوان

بارداری و تعیین جنسیت

869 بازدید | 19 پست

سلام دوستان من هفته ده بارداری ام تقریبا علائم هام از هفته ۷شروع شد از بوی غذا بدم میاد  نمیتونم زیاد بخورم بوی شامپو نرم کننده از پرتقال بدم‌میاد اب پرتغال هم همینطور تهوع دارم ی چن باری هم بالا اوردم البته وارد هفته ده ک شدم همه چی کلا خیلی کمتر شده چیزای ترش میخورم تا شیرین شیرین هم برام فرقی نداره میخورم جوش شیرین انجام دادم کف کرد کلم قرمز هم قرمز شد تقریبا شکمم هم ببشتر اوقات سرده تا ب گرم رشد موهای پام هم تغییری نکرده بیشتر شده کمتر نشده شکمم قسمت بالا پره ینی بالای ناف هفته ۹رفتم سونو گف بچه دقیقا وسطع،چیزای دگ هم اگ سوال دارین بپرسین لدفا هرکس انلاینه بگه جنسیت بچم چیه

شاید پسر 🙂منم ۱۰هفته و ۳روزم 

اخرین پریت کی بود؟؟من خیلی ضعف میکنم از گوشت قرمز متنفرم اوق ...ولی ب بو حساسیت ندارم 

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
موهای بدنت بیشتر شده یا کمتر؟موهای ساق پا رو میگم مثلا؟ کاری به علائم نداره عزیزم تست ها هم همش الک ...

موهای پاهام اگ دقت کنم بیشتر شده ینی کم نشد با متوقف نشده

2740
موهای پاهام اگ دقت کنم بیشتر شده ینی کم نشد با متوقف نشده

ببین عزیزم این مسئله هم صد در صد نیست که بگم قطعا بچه پسره یا دختر ولی من سر دختر هام موهام خیلی کم شد و خواهرم سر پسر هاش مو هاش خیلی زیاد شد توی ماه دوم و سوم...اخه انار توی بدن هورمون زنانه یا مردانه ترشح میشه 

تو ب نظرت علائم من بیشتر ب دختره میخوره یا پسر 

بنظر من اصلا با علائم مشخص نمیشه من و خواهرم دقیقا انگار هم بودیم من دختر داشتم اون پسر.ولی بنظرم تا میتونی به جنسیت فکر نکن فقط به این فکر کن که برای دخترت همبازی آوردی.اگر دختر باشه دخترت برای همیشه خواهر خوبی داره.خواهر واقعا خوبه ...هر کدوم باشه خوبی های خودش رو داره عزیزم 

بنظر من اصلا با علائم مشخص نمیشه من و خواهرم دقیقا انگار هم بودیم من دختر داشتم اون پسر.ولی بنظرم تا ...

درست میگی ولی خب شوهرمم دوس داره پسر باشه خدایی اگ من باشم برام فرقی نمیکنه جز علائم جوش شیرین کلم اینا انجام دادی

درست میگی ولی خب شوهرمم دوس داره پسر باشه خدایی اگ من باشم برام فرقی نمیکنه جز علائم جوش شیرین کلم ا ...

منم ازپرتقال وآب پرتقال بدم میومدولی پنیروگوجه خیاردوست داشتم، جوش شیرینم کف کرد

انرژی مثبتشونم💕
2706