2733
2734
دخترم 2 سال و 4 ماهشه . 3هفته است که شروع کردم از پوشاک بگیرمش . اما هنوز خودش اعلام نمیکنه . باید به زور ببرمش دستشویی .
کمکم کنید دیگه خسته شدم. دیشب اینقدر اعصابم خراب شده بود که زدمش بعد خودمم نشستم گریه کردم .
طبیعیه...

من کلا این پروزه رو یک هفته ای انجام دادم... هنوز دو سالش تموم نشده بود...

الان نزدیک سه سالشه.... ولی گاهی به حدی جیش رو نگه میداره که سر تا سر اتاق رو میدوه... تا من ببرمش دستشویی....
طبیعیه...

من کلا این پروزه رو یک هفته ای انجام دادم... هنوز دو سالش تموم نشده بود...

الان نزدیک سه سالشه.... ولی گاهی به حدی جیش رو نگه میداره که سر تا سر اتاق رو میدوه... تا من ببرمش دستشویی....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

البته گاهی این اتفاق میوفته... مخصوصا وقتی که داره بازی میکنه یا تی وی میبینه.. انگار نمیخواد از کارش دست بکشه ... همینجور نگه میداره....

ولی در کل من مدام براش کتابهای مامان بیا جیش دارم و منکه از گل بهترم لگن دارم... رو میخوندم...

هر سری هم هر وقت خودش میگفت جایزه میدادم...
2728
از این صندلی های مخصوص استفاده کن
زیاد بهش سخت نگیر گناه داره آخه چرا زدیش اینطوری بدتر می کنه شاید لج کنه و این باعث میشه خیلی دیر به نتیجه برسی
باید خیلی صبر کنی تا نتیجه دلخواه خودت رو بگیری
2738
بهتر بیخیالش بشی تا تابستون خیلی خیلی بهتره
نه اعصاب خودت خورد میشه
نه اون بجه
شاید هنوز براش زوده
من بسرم 2 سال و نیمش بود جیش کفت
ولی اون یکی رو 2 ماه درکیر بودم
من یک ماهی هست که تقریبا میگه ولی بییشتر خودم میبرمش اولین بار که فهمیدم جیش داره بردمش بعد از اون 2ساعت به 2بساعت میبردمش تا روالش اومد دستم خودشم عادت کرد الان زمانش بیشتر 2ساعت شده ولی من فهمیدم کییه
من اوایل مشکل شما رو داشتم ولی صبر باید داشته باشی
ایشالله موفق بشی
2706