2737
2734
میشه جواب بدید اینکه چندروز طول کشید

من چند سال پیش یک ماهه صیغه نامزدی خوندیم یک ماهه ک ی خورده همو بشناسیم و ازمایشگاه و خرید بریم دقیقا یک ماه بعد رفتیم برای عقد ازمایشگاه هم همون روز جواب و داد

چندروز طول کشید کاراتون

وام ازدواج بستگی داره در اون زمان که شما میری برای ثبت نام کدام بانک بودجه داشته باشه

میتونی تو سایت وام ازدواج چک کنی یا از بانکی که میری بپرسی

از نظر من هربانکی میری فقط سپه نرو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بدترین مضخرف ترین و منفورترین بانکی که دیدیم سپه در همه زمینه های خدمات به خصوص وام

من 5ماه درگیر گرفتن وام از سپه بودم ولی اخرش باز نشد فقط 2ماه طول کشید پیامش بیاد!!

ولی بعدش رفتم صادرات 24ساعته پیامش اومد و2هفته بعد وام توحسابم بود

البته اینم بگم که شعبه و رئیس بانک هم خیییلی تاثیرداره

2740
بدترین مضخرف ترین و منفورترین بانکی که دیدیم سپه در همه زمینه های خدمات به خصوص وام من 5ماه درگیر گ ...

دقیقا رئیس شعبه خیلی تاثیر داره برادر شوهر من و چن ماهه سر میدوونن بانک تجارته 

آزمایش بدی واسه عقد کی جوابشو میدن کلا پروسه عقد چندروز طول می‌کشه درخواست وام بدی چی بعدچند وقت وام ...

شيش ماهه عقد كردم جواب ازمايش يه هفته اي ميدن پروسه وامم يك ماهي طول ميكشه 

اول بايد بري تو سايت تايين شعبه بشي اين خودش يك هفته طول دارع تايين شعبه ك شدي ميري بانك با مدارك و عقد نامه ميوفتي تو نوبت يك ماهي طول ميكشه تا وامتو بدن

لطفا با گذاشتن هرچه سریع تر عکس خود از حاملگی ناخواسته به روز رسانی کاربر ها جلوگیری کنید.)هزار بار خوردم زمین هر بار قوی تر از قبل بلند شدم.همیشه میگن به مو میرسه ولی پاره نمیشه.اگه برگردم گذشته هیچ چیزی رو تغییر نمیدم، هیچ کدوم از اشتباهامو درس نمیکنم، اتفاقایی که توی گذشته افتاد اشتباهایی که کردم راهای غلطی که رفتم باعث شدن که الان من بهترین ورژن از خودمو داشته باشم، اگه اونا نبودن قدرت و درکو شعور الانو نداشتم.عشق شیرین ترین اشتباه من بود.
وام ازدواج چند میلیونه مگه؟

با كارمزد ٤٨ميليون

لطفا با گذاشتن هرچه سریع تر عکس خود از حاملگی ناخواسته به روز رسانی کاربر ها جلوگیری کنید.)هزار بار خوردم زمین هر بار قوی تر از قبل بلند شدم.همیشه میگن به مو میرسه ولی پاره نمیشه.اگه برگردم گذشته هیچ چیزی رو تغییر نمیدم، هیچ کدوم از اشتباهامو درس نمیکنم، اتفاقایی که توی گذشته افتاد اشتباهایی که کردم راهای غلطی که رفتم باعث شدن که الان من بهترین ورژن از خودمو داشته باشم، اگه اونا نبودن قدرت و درکو شعور الانو نداشتم.عشق شیرین ترین اشتباه من بود.