2733
2739

من وقتی عقد کردم ۶۵ کیلو بودم ...تو عقد کم کردم رسوندم به ۶۳ بعدنزدیک عروسی دوباره برگشتم ۶۵ بعد عروسی تا ۶ ماه رسیدم به ۶۹ کلا فعالیتم خیلی زیاده به قول معروف ابم میخورم چاق میشم ....ثابت بود وزنم تا اینکه حامله شدم ویار وحشتناک تهوع باعث شد برسم به ۶۳ کیلو ولی بعد تا ۹ ماهگیبا وجود رعایت همه چی شد ۹۰ کیلو که بیشترش ورم بود...و الان که دخترم ۱۸ ماهشه ۷۱ کیلو شدم انقدر شوهرم بهم میگه چاق زشت پیره زن که میخوام خودکشی کنم...اینم بگم شوهرم خودش ۱۹۰ قدشه ۸۰کیلو خواهرشم ۴۰ کیلو قد ۱۸۰هر وقتم پیش خواهرش میره بدتر میکنه تورو خدا راه حل بدین 

درضمن بچه ام رو هم خودم شیر میدم

خدایا به حق خودت نی نی منم سالم سالم باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

قدت چنده 

من لاغر میشم قول میدم خسته شدم از چاقی دیگه تصمیمم رو گرفتم خوشحال میشم توی تاپیک های کاهش وزن و خانداری تگم کنید من یه آشپز نمونه ام یه خانوم خونه دار که هروز به شوق کارهاش از خواب بلند میشه دعا کنید مامان بشم
2740
بهش بگو بیشعور بچه تورو به دوش کشیدم که انقد شدم همینه که هست من بخاطر تو خودمو تغییر نمیدم البته ب ...

یعنی کار به جایی رسونده که حتی جا خوابمون هم ۲ ساله جدا کردیم

خدایا به حق خودت نی نی منم سالم سالم باشه 

اگر بچه شیر میدی رژیم شیردهی بگیر دکتر کرمانی و امثال اون و همت کن چون باید خیلی کم بخوری 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
۱۶۱ هستم

عزیزم بچه شیر بدی لاغر میشی 

من لاغر میشم قول میدم خسته شدم از چاقی دیگه تصمیمم رو گرفتم خوشحال میشم توی تاپیک های کاهش وزن و خانداری تگم کنید من یه آشپز نمونه ام یه خانوم خونه دار که هروز به شوق کارهاش از خواب بلند میشه دعا کنید مامان بشم
2706