2737
2734
عنوان

یه قرص آرام بخش خوب به من معرفی کنید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 162216 بازدید | 125 پست
بچه ها تو رو خدا همین طوری سرخود این قرصا رو نخورین
بابا عوارض داره
اصلا کدوم داروخانه اینها رو بدون نسخه میده ؟
یه دکتر برین مشکلو حل کنین
تا آخر عمر که آدم نمی تونه به زور قرص زندگی کنه
یه دکتری برین که به داروهای روز دنیا آشنایی داشته باشه و بهترین داروها رو با کمترین عوارض بهتون بده
بعضی از این داروهایی که اسمشو گفتین اصلا به درد آدمی به سن شما که زندگی اجتماعی داره نمی خوره
ضمن اینکه اکثرشون اعتیاد آورن
معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه نارنجی. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش۸۱/۳، وزن فعلی ۷۹/۳، وزن  هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان نگید نخور بده؟ چرا اینو میگید گاهی خود بیماری بمراتب هزار برابر بدتر از قرص خوری است من هم میخورم من هم وقتی میخورم هی به خودم میگم اخه مگه من چند سالمه؟ چرا به قرص خوری افتادم؟ چرا من؟ یعنی یک وسواسی برای خوردنش و انگار دعوا با خودم میاد سراغم..به خودم میگم چند سال دیگه توی دهه 40 و 50 سن پوکی استخون خدای نکرده نیاد سراغت. ولی خب چاره ای نیست اگر همت کنیم و یوگا و اروبیک بریم خیلی کمک میکنه خیلی..ولی خب کو همت/
من یک مدتی زاناکس میخوردم یک مدتی فلوکسیتین یک مدتی پاروپرونال یک مدتی کلردزپوکساید 5 و بعد 10 و یک چند تای دیگه و همزمان ورزش و مشاوره و بعد به مرور قطعش کردم..یه یکسالی نخوردم دوباره الان افسردگی ام برگشته اول دکتر بهم سیتالوپرام 20 با کلرودیازپام برای خوابم داد من هم یه چن روزی قطعش کردم و بدترین روزی که محل کارم داشتم بدنم به شدت درد میکرد.سرم نیمکره پشت سرم در حال جدا شدن بود ولی اینقدر مثل شما دوستان فکر کنم پس بد نبوده و همون موقع تونستم یک اپرین گیر بیارم و کمی کمی حالم بهتر شد و دوباره خوردم ولی باز حالت روحی ام تعریفی نداشت و این سری که دکتر رفتم دوز دارو رو برد بالا.سیتالوپرام 40 داد و قرص خوابم رو عوض کرد اخه از اون قرصه بدم میومد و آمی تریپلین بهم داد که گفت شبها بخورم که هر شب من نمیخورم نمیخوام بهش عادت کنم
من منحصر به فردم. دوست میدارم و دوست داشته میشوم و آزادم.
2742
وااااااااای اینارو نخورید ... خیلی مراقب باشید توروخدا ...

سیستم عصبی بدن حساس تر از اونیه که فکرشو کنید ...

حتما زیر نظر پزشک حاذق باشه ...
افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )
توت فرنگی جون تهرانی؟

اگه تهرانی دکتر عبهری رو خود دکترها پیشنهاد می کنن
من خودم امتحان نکردم

مطبش مطهریه
معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه نارنجی. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش۸۱/۳، وزن فعلی ۷۹/۳، وزن  هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2740
دکتر احمدی ابهری
88769273
سهروردی شمالی هویزه غربی ساختمان 117
خیلی عالیه چندنفرتا حالا جواب گرفتن برو ضرر نمیکنی
پیشاپیش شاد باش وشکر گزار چرا که خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان واطمینان توست که میبخشد.
عزیزم منم چندماه سیتالوپرام و کلوناز پام خوردم خیلی حالمو خوب کرد البته قبلش آلپرازولام میخوردم که بعد از مدتی شد کلونازپام

ولی این یه ریسکه که داروی اعصاب رو بدون تجویز بخوری بزار دکتر تشخیص بده چی خوبه برات شاید با یه فلوکستین هم حالت خوب بشه
از اینکه به طرز اعجاب انگیزی فقط در رویاهایم سرزنده‌ام احساس غم میکنم
بدون تجویز دکتر هیچ وقت قرص نخور
ولی اگر 2-3 دونه ست و بعد میزاریش کنار کلرودیازپوکساید 5 بخور. خیلی ملایمه و ضد استرسه. ولی همینم بیشتر از 2-3 تا بدون اجازه دکتر نخور.
خدایا به خاطر همه نعمتهایی که بهم دادی ازت ممنونم.
گل گاوزبون + سنبل الطیب بزن ... حالشو ببر ...

تمام این قرصهایی که گفته شد ، همرو این دوتا ترکیب گیاهی داره ... همچی شل میشی کهههههههههههههههههههه بیا و ببین ...

این که حسنا جون گفت عالیه.......................

این و من میگم که از سن 15 سالگی هزار و یک جور قرص و داروی ارامبخش ...ضد اضطراب..وسواس..............استفاده کردم.......................

توصیه خواهرانه ..آهای کسانی که داروهای مختلف سیستم عصبی رو مصرف میکنید ...............تو رو خدا خود سرانه مصرف نکنید یا اگه با تجویز پزشک مصرف میکنید خودسرانه قطع نکنید.................

من یکبار اگه همون لحظه همسرم از راه نمیرسید و به اورژانس زنگ نزده بود( از شدت سرعت طپش قلب ناشی از تداخل دارویی) داشتم خفه میشدم..................

خصوصا در خوردن چـــــــــای و قهـــــــــــــــــوه هنگام مصرف این داروها احتیاط کنید..............

چه داروی گیاهی برای درمان اظطراب و افسردگی مفید است
اطلاعات بیشتر : مبتلا به اظطرابم و بعضی وقتها عضلاتم میگیره و سفت میشه

تاریخ ایجاد سوال : 25 آبان 90 (16:56)
تاریخ بسته شدن سوال : 10 آذر 90
تعداد بازدید :628
تعداد پاسخ ها : 7
طبقه بندی : سلامتی » بیماریها

دوست عزیز به عطاری مراجعه کنید باد رنجوبه بگیرید یک قاشق چایخوری در یک یا دو لیوان آب نیم ساعت دم کنید بعد میل کنید

البته خواص گیاهان دارویی با یک یا دوبار مصرف معلوم نمیشه ولی واقعا خوبن

گل گاو زبان با گل بهار نارنج خشک مقدار کمی گل بابونه و اسطوخو دوس هم با هم دم کنید

شربت عسل و آبلیمو هم نشاط آور هست یک قاشق عسل با یک لیموی تازه

مصرف اسفناج و کرفس به علت دارا بودن سرترالین برای افسردگی و اضطراب مفیده

همیشه سعی کنید عضله ای که گرفتگی داره با یه پارچه ی نخی ببندید

کلیه موارد رو خودم استفاده کردم و مفید بوده چای و ماست هم مصرف نکنید

موفق و شاد و سالم باشید
دوست خوب بیماری اضطرابی و بیماری افسردگی دو بیماری جداگانه هستند و لزوما ارتباطی به هم ندارند جدیدا متخصصین ایرانی با استفاده از گیاه زعفران درصدد تهیه داروی ضد افسردگی بر آمدند البته من خودم برای درمان این بیماریها داروی گیاهی توصیه نمیکنم نوع شدید این بیماریها حتما نیاز به درمان با داروهای شیمیایی و رواندرمانی داره

افشرۀ گل سرخ و قطرۀ دپروهرب باریج اسانس برای درمان افسردگی.
دم کردۀ مخلوط مساوی گل گاوزبان و سنبل الطیب برای درمان اضطراب.
شب قبل از خواب یک لیوان شیر گرم بخورید و شبها قبل از خواب روغن کنجد کمی گرم رو به ساق پا بمالید و ماساز بدید.
غذاهایی که طبیعت سرد دارند استفاده نکنید مثل ماست عدس بادمجان خیار چای سیاه
برعکس غذاهایی که طبیعت گرم دارند استفاده کنید مثل عسل خرما مویز موز سیب گردو انواع آجیل

درمان در طب قدیم با جدید فرق داره در طب جدید درمان افسردگی خوردن داروی مثلا امی تریپتیلین است اما در درمان طب قدیم اول بایستی طبع بیمار مشخص شود بعد از ان بدنبال اصلاح طبع بود بسیاری از بیماریها با اصلاح طبع بدون هیچ مداخله دیگری درمان میشود قبل از مصرف هر نوع دارو چه گیاهی و جه غیر ان توصیه میکنم به یک طبیب حاذق مراجعه بفرمایید

گل گاو زبان

از خوردن غذاهای سردی بخش بپرهیزید و عرقیات و دم کرده های گیاهی مثل گل گاوزبان ، اسطوخودوس و بادرنجبویه مصرف کنید . برای بیشتر دانستن توصیه می کنم سخنرانی های دکتر جمشید خدادادی و دکتر روازاده را گوش دهید . می توانید آنها را از سایت www.rasekhoon.net/song دریافت کنید . بروید قسمت سخنرانی ها و طب اسلامی .موفق باشید

گل گاوزبان با سنبل طیب دم کن و هر شب بخور...

عرق اسطوخدوس و بیدمشک رو هم به نسبت مساوی بخور

از قرصهای پوکساید هم میتونی استفاده کنی.....

1. حملات عودکننده ی ترس که بیش از ۵ علامت مقابل را داشته باشد: تپش قلب ، تعریق ، لرزش ، کوتاه شدن تنفس ، احساس نیاز به هوا،دردقفسه سینه وناراحتی آن ، تهوع یا علائم شکمی ، احساس گیجی ، احساس افتادن ، درک غیر واقعی افراد و موقیتها ، ترس از دست دادن کنترل یا حتی دیوانگی ، ترس از مرگ ، احساس بی حسی و احساس گر گرفتگی
2. ترس از بودن در مکانها یا موقعیتهایی که افراد را دچار مشکل، خجالت و حملات هراس میکند. برای مثال مکانهای شلوغ ، فروشگاه ، پلها ، تونل ، مسافرت با اتوبوس و هواپیما ، تئاتر ، ایستادن در صفوف و ترس در اتاقهای بسته
3. ترس مداوم فرد در موقعیتهایی که فرد در آنها احساس نا امنی میکند برای مثال صحبت کردن در مکانهای عمومی ، نوشتن ، خوردن ، یا نوشیدن در مجامع عمومی که فرد در آنها دچار خجالت شده وعلائم اضطرابی را نشان میدهد بنابراین سعی میکند از آن موقعیتها دوری کند.
4. ترس مشخص و فزاینده بدون دلیل از یک موضوع یا موقعیت خاص مثلا ترس از پرواز کردن ، ترس از فضا های بسته ، ترس از ارتفاعات ، طوفانها ، حیوانات ، ترس از تزریق ، ترس از خون و…….
5. وسواس فکری افکار مداوم و عود کننده و تصوراتی است فرد را دچار اضطراب شدید و نا متناسب مینماید مانند : آلودگی ، شکهای مکرر ، دستورات مکرر ، تکانه و تصاویر جنسی. رفتار های وسواس گونه رفتار هایی تکراریست که ظاهرا باعث کاهش اضطراب و دیسترس فرد میشود مانند شستن دستها ، چک کردن ، شمردن ، عبادات وسواس گونه ، تکرار کلمات و………..
6. اضطراب شدید و دلشوره در مورد واقعیتها یا اعمالیست که معطوف به آینده بوده که در بیشتر روزها برای حد اقل ۶ ماه رخ میدهد. و موجب علائم زیر میشود: مشکلات خواب ، تحریک پذیری ، کاهش تمرکز ، خستگی زود هنگام و احساس ناراحتی وتنش عضلانی میشود.
به طور کلی اختلالات اضطرابی علائم ذیل را بدنبال دارد :
• اسهال
• احساس گیجی یا احساس سبکی سر
• تعریق
• افزایش رفلکس های عضلانی
• فشار خون
• تپش قلب
• گشادی مردمک چشم
• احساس ناراحتی
• سنکوب
• افزایش ضربان قلب
• احساس مور مور شدن در اندامها