2737
2734
دوستای گلم خودم یه چند تا اسم انتخاب کردم هم دوس دارم نظرتونو بدونم هم اگه پیشنهادی دارین با کمال میل گوش میدم ممنون ستیا: جهان هستی ( به زبان ایرانی)-لقب حضرت معصومه به زبان عبری شارونا: سرزمین پربار و حاصلخیز بنیتا : دختر بی همتای من ترنم
خدایا میدونم هستی و میدونم حواست بهم هست اگه یه وقتایی یادم میره منو ببخش.دوست دارم مرسی به خاطر همه چیزایی که بهم دادی و میخوای بدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه برام فرقی نداره .میخوام فقط قشنگ باشه من اسم خودم سالومه است
خدایا میدونم هستی و میدونم حواست بهم هست اگه یه وقتایی یادم میره منو ببخش.دوست دارم مرسی به خاطر همه چیزایی که بهم دادی و میخوای بدی
ترنم خیلییییییییییییییی بهتره از همه لحاظ
دلتون هوای سفر کرده 🏞️🏖️با ما با هر بودجه ای میتونید سفر های خاطره انگیز را تجربه کنید😎🤩.حتی اگر پیاده هستی سفر کن در ماندن می پوسی.سفر سالم ترین اعتیاد است ✈️🚕🚎🚂.سوالی داشتید در خدمت شما عزیزان هستم . آژانس ویهان سیر  ۰۱۱۴۴۲۲۳۶۱۷ فقط بگین از نی نی سایت هستین تا تخفیف بگیرید اسم منم یادتون بمونه 😉رویا هستم😍 
2740
من یه لیست تهیه کردم برای خودم 1پلین 2 انیسا3مایا4هانا5ملیسا6اترینا 7ایلین8 ایلار کیبرد من حرف a نداره اولاشون همه a فارسیه
تو آسمان همیشه از یه ارتفاعی به بعد دیگه هیچ ابری وجود نداره، پس هر وقت آسمون دلت ابری شد با ابرها نجنگ، فقط اوج بگیر...
جونیام که شیطونی میکردم اسمم رها بود باسه همین خیلی دوسش ندارم
چرا اتفاقا همش اتفاقات خوب خوب بوده
2706