2733
2739
عنوان

کمکککککککککککککککککک

1226 بازدید | 17 پست
سلام
دخترم چند روزه پاش سوخته.. تا حالا این جوری نشده بود.. همیشه یکم قرمز میشد که با پماد و باز گذاشتن.. یکی دو روزه کاملا خوب میشد. اما الان چند روزه که یه سمت پاش علاوه بر قرمزی دون دون هم شده و داره بیشتر میشه... چه کنم؟؟؟؟
الان براش کالاندولا.. اگوزایت.. نپی کرم ایروکس.. زینک اکساید.. میزنم یکی در میون.. بازش میذارم .. مرتب عوض اش میکنم و هر بار حداقل 10 دقیقه بازش میذارم گاهی تا 1 ساعت... کاملا خشکش میکنم و وقتی بازه اگه بازم جیش کنه دوباره میشورمش و خشک میکنم...
کسی تجربه داره؟؟؟
بچه داره اذیت میشه.. ببرمش دکتر یعنی؟؟؟
آرامشم را این روزها مدیون انتظاراتی هستم که دیگر از کسی ندارمممم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من آلفا برای خودم استفاده کردم راضی بودم اما برای دخترم یه بار استفاده کردم گریه میکرد براش میزدم
2740
جان ب ب میبندم... خیلی وقته... اما قبلا مرسی هم میبستم ... الان دوباره مرسی گرفتم که اگه از پوشک باشه خوب بشه اما بدتر شد
عزیزم کلوتریمازول اگر اشتباه نکنم کورتونه
به نظرم ببرش دکتر دختر من چند وقت روی ... یکی دوتا جوش می زد و همه اش حالت یکم سوختگی داشت هرچی پماد میزدم یکم خوب میشد باز میومد و برطرف نمیشد تا اینکه مربی مهدش بهم گفت این قارچه فکر کرده بود خودم میدونم بردمش دکتر و پماد داد برای درمانش و زود خوب شد
CafeMom TickersCafeMom Tickers
عزیزم تمام این چیزهایی که بچه ها می گن خوب ، ولی من یک ماه و نیم با این قضیه برای دخترم درگیر بودم . چون دخترم مجبور بود یک ماه و نیم شربتهای چرک خشک کن بخوره ، خیلی افتضاح شده بود. الان این کارهایی رو که بهت می گم انجام بده مطمئن باش که خیلی سریع خوب ، خوب می شه
اول از همه یک شربت نیستات بگیر (شربت نیستات را برای برفک دهان بچه دکتر می ده) بعد اون رو به جای سوختگی بچه بزن و بذار تا 10 دقیقه باز باشه تا خشک بشه.
2- بعد از 10 دقیقه که خشک شده پماد کلوتریمازول را به پای بچه بزن و بگذرا تا جذب بشه
3- این کار را در روز دوبار کن
4- دفعات سوم که بچه رو باز می کنی از روغن نباتی استفاده کن و کاملا بمال به همه جای سوختگی
5- دفعات چهارم از پماد کالاندولا استفاده کن
6- دفعه ششم از پماد ماهی که خیلی خیلی خوب

عزیزم این مراحل را دکتر بچه ام به من گفت و واقعا خیلی عالی هستش چون می گه بچه نباید به یک پماد عادت داشته باشه چون اثرش خیلی کم می شه
2706