2733
2734
سلام مامانا میشه بگید ایاشماهاهم یارانه نی نی هاتون رو نمیگیرید اخه به ماهنوز نمیدن الان 6ماه شده
خدا جووووووونم ممنون بابت همه چی   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
از اول امسال به هیچ نوزادی که متولد شده یارانه ندادن معلوم هم نیس که بدن یا نه
اللهم عجل لولیک الفرج.... آمین وصیت کرده ام بعد از مرگم همراه من دو تا فنجان چای هم دفن کنند!! شاید صحبت های من با خدا به درازا کشید... بهرحال دلخوریها کم نیست از بندگانش... همانهایی که بی اجازه وارد شدند بی مقدمه شکستند و بی خداحافظی رفتند!
نمیدونم...هر چی زنگ میزنم به شوهرم ازش بپرسم انتن ندارههه
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2738
من از هرکی سوال کردم نگرفته تازه خواهرم تو روزنامه خونده بود گفته بودن به هیچکس ندادن فعلا
اللهم عجل لولیک الفرج.... آمین وصیت کرده ام بعد از مرگم همراه من دو تا فنجان چای هم دفن کنند!! شاید صحبت های من با خدا به درازا کشید... بهرحال دلخوریها کم نیست از بندگانش... همانهایی که بی اجازه وارد شدند بی مقدمه شکستند و بی خداحافظی رفتند!
میشه یه سوال بی ربط بپرسم؟
زنگ زدم گفتم نمیدونم هیچ وقت چک نکردم خخخخ
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
هستین؟
خیلی از مردم میگن !!!! بابا دلت پاک باشد . دل پاک باشد ، کافی است ! جواب به این اشخاص که پاکی دل رو ملاک خوبی و بهشت میدونند اینه : آنکس که تو را خلق کرده است ، اگر فقط دل پاک کافی بود فقط میگفت :[ آمنوا] در حالیکه گفته : [آمَُنوا وَ عَمِلُوا الصَّالِحات] یعنی هم دلت پاک باشد ، هم کارت درست باشد . اگر تخمه کدو را بشکنی و مغزش را بکاری سبز نمی شود . پوستش را هم بکاری سبز نمی‌شود . مغز و پوست باید با هم باشد . هم دل ؛ هم عمل !! دل پاک + عمل صالح = رضایت الهی مرحوم آیت الله
2706