2733
2734

شوهرم رفت مشهد برای کسی چیزی بردخیلی اصرار کرد که بیا بریم ومن با ماشین خراب ترسیدم باهاش برم راهشم خیلی دوره همه ماشین سنگین وتریلی و کامیون جاده اش خطرناکه...از دیشب ساعت یازده رفته هنوز نرسیده منم چهارپنج بار زنگ زدم اخرین بارم تصویری زنگ زدم گفتم همه صندلیارو بهم نشون بده حتی زیرشو اونم نشون داد البته باشوخی وبگو بخندا..ولی خیالم راحت شد کسی پیش نبود ...نمیدونم تا کی باید با این استرس زندگی کنم که نکنه بهم بازم خیانت کنه ..اونم پوستش کلفته هرچی بهش میگم گوش میکنه میگه ارامش تو برام خیلی مهمه هر زمان دوس داشتی زنگ بزن تصویری یا هر نیم ساعت یه ساعت یه بار زنگ بزن حرف بزنیم ..نه به این کاراش نه به اون کاراش ...خدایا اخرعاقبتمو بخیر کن ققط😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چرا داری خودتو انقد زجر میدی 

این وسط فقط خودت داری از بین میری متوجهی؟؟

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
2740
بله یه بار نه چندین بار

راننده کامیونه؟

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
اتفاقن حال اسی نیاز به روانپزشک نداره اونی که خیانت می‌کنه و طرفشو آزار میده لازمه بره روانپزشک

داره دیگه ...وقتی کسی چند بار خیانت میکنه و نیدونه بازم این کارو میکنه و اینکه بازم ب دست ماش میپیچه این نشونه اینکه این خانم سالم نیست ..مشگل مغزی داره

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
2706