2737
2734
سلام دوستان
شوهر عمه من تو کار تولید لباسهای 5 تیکه نوزادی و پخش انواع لباس نوزاد و کودک هست.

از اونجایی که همیشه تو هر کاری این واسطه ها هستن که سود کلان میبرن و جورشو خریدار بدبخت باید بکشه. به سرم زد تا تولیداتشون رو که به نام "نی نی پوش" هست رو توی نی نی سایت عرضه کنم.

حالا میخوام اطمینان حاصل کنم که مشتری داره یا نه . واگه مشتری باشه من تصویر لباسها و نوع جنس و قیمتش رو هم بذارم.

این جنسها با پارچه خارجی ولی تولید ایران هست.که به تناسب جنس پارچه قیمت هم متفاوت خواهد بود.
مثلا عالی ترین جنس ست 5 تیکه رو که تو مغازه ها بین 25 تا 30 میدن رو از خود تولید کننده با نصف قیمت بخرید.

حالا هر کی خریدار هست لطفا یا لایک کنه یا پست بذاره.
امسال برای من یه سال متفاوته.امسال سال تحقق آرزوهای منه
آپلود , آپلود عکس , آپلود سنتر , آپلود فایل , آپلود دائمی,آپلود موزیک
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
ست 5 تیکه که معلومه چیه. همشون یه جورن فقط طرح روشون فرق داره.

خودش شوهر عمم فقط به بازار عرضه میکنه. میخواستم بدونم چه تعداد بهش بگم بذاره کنار
امسال برای من یه سال متفاوته.امسال سال تحقق آرزوهای منه
آپلود , آپلود عکس , آپلود سنتر , آپلود فایل , آپلود دائمی,آپلود موزیک
2738
اینطوری که نمیشه باید عکس و قیمت بزاری که مردم ببینن
فروش انواع عسل طبیعی دامنه های کوه سبلان با شهد گلهای طبیعی با موم و بدون موم به صورت جز و کل وتحویل رایگان در تمام نقاط کشور
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=622383&PostID=24372485#24372485
2706