2733
2739
عنوان

فیبروم رحمی .لطفا راهنمایی کنید.

4974 بازدید | 16 پست
سلام مامانم فیبروم رحمی داره و قطر رحمش هم خیلی زیاد شده ماه پیش 40 روز خونریزی داشت که 1 هفته اش خیلی شدید بود و ببخشید حتی چند قدم هم نمیتونست راه بره و نجس میشد همه جا با دارو کنترل شد و قرار شد این ماه سونو بده دوباره اگر قطر رحم کم نشده بود کورتاژ کنه .دکتر میگفت میگفت خود رحمت انقدر قطرش زیاد شده تبدیل به فیبروم شده!!!! حالا میخوام بدونم کسی تاحالا این مشکل داشته و کورتاژ چه طوریه ؟خیلی درد داره؟
عزیزم نگران نباش منم دارم من ک فیبرومم با پسرم رشد میکرد الان ب اندازه دهانه رحمم هست با عمل همه چی حل میشه غصه نخور
15مدل چادر مشکی سایز 110تا 185 جنس کن کن و حریر اسود http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=881572

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام ممنون حسنا جون همون طور که گفتم رفتیم دکتر اما باید تا یکشنبه صبر کنه سونو بعدی گفت احتمالا با این ضخامت رحم کورتاژ باید بکنم اره گلم من قبلا تو یه تاپیک دیگه دیدم عکسمون مثل همه منم همین اشتباه رو کردم
2740
ممنون حسنا جون در مورد فیبروم دکتر منتظر شده اما میگه این ضخامت رحمی با وجود این که در سن یائسگی ضخامت زیاد میشه خیلی هست و خصوصا که در روزهای خونریزی این ضخامت وجود داره و به قول دکتر میگه خود رحم شده فیبروم بزرگ و اول باید اونو درست کرد و نجات داد. مرسی از راهنماییت عزیزم دعا کن این بار ضخامت رحم کم شده باشه
این مطلبی که من الان مینویسم در نی نی سایت پخش کنید مردم راجع به درمان فیبروم با این روش اصلا اطلاع ندارنئ ئر حالیکه هر ساله هزاران نفر در دنیا با این روش بدون جراحی یا میومکتومی یا امبالاسیون فبیبروم را به اصطلاح با دستگاهی شکل ام ار ای و روشی مثله سونوگرافی میسوزانند اسم این کار را میتویسم در گوگل به انگلیسی سرچ کنید در بیشتره کشورهای جهان حتی هند هست به انگلیسی میشه یعنی Magnetic resonance guided focused ultrasound
در این روش داخل دستگاهی مثل ام ار ای میشید دمرو روی شکم با کامپیوتر محل فیبروم شما را دقیق پیدا میکنند بعد با با امواج متمرکز شده سونوگرافی از درون قببیروم را میسو زانند تو رو خدا این مطلب را پخش کنید که همه بدانند شرکتش امریکائی هست جنرال الکتریک به ایران این ئستگهه را نمی فروشه اسم ان شرکت Insightec هست سرچ کند برای فیبروم با این روش حتما تاپیک در نی نی سایت بزنید تا همه بدانند این روش شای به نظر مپله فیلمهای علمی تخیلی بیا ولی هست و برای بسیاری از تومورها منجمله فیبروم استفاده میشه برای خودم هم دارم بررسی میکنم

سلام بچها خوبين من دي ماه عمل آمبوليزاسيون كردم الان ٥ ماه شده خواستم از وسعيتم بگم براتون خداروشكر خونريزيهام خيلي كم شده مثل قديمم شدم سر هفت روز پريودم تموم ميشه من قبل عمل ١٥ روز خونريزي شديد داشتم با لخته هاي خون بزرگ،، تو اين چند ماه سه بار رفتم سونو و آزمايش خداروشكر همه چي خوبه فيبرومم كه ٧ سلنت بود الان شده ٥ سانت ديگه اثر فشاري روي آندومتر نداره نوعش ساب موكوزال بود الان ميگن اينترامورال شده من کلینیک هرا برای درمان رفتم که بهم گفت از ماه يگه اقدام كن براي بارداري 

حالا فقط ميخوام دعا كنيد تا يه بچه بيارم من تا حالا اقدام نكرده بودم  چهار ساله ازدواج كردم خیلی بچه دلم می خواد 

راستی خانمای که نزدیک صادقیه هستن بهشون پیشنهاد می کنم واقعا برای کارای درمانیشون کلینیک هرا برند چون واقعا کادر مجرب داره نه اینکه طرف از دانشگاه فارغ تحصیل بشه با جون ادما بازی کنه این شمارش ۶۶۹۳۳۸۶۹  هر کی خواست یه سر تا اونجا بره

سلام دوستان اکثر فیبروم های رحمی خوش خیم هستند و ریشه در  وراثت دارند و میشه در همون اوایل با دارو و قرص با مراجعه به دکتر و متخصص زنان خوب کوچیکش کرد.

من خودم یکی داشتم پیش دکتر لیلا تدین درمان کردم

البته اوایل برای درمان اقدام کردم و راحت شدم

2706