2733
2734
سلام. میخواستم ببینم تا حالا ته چین مرغ رو توی پلوپز پختین ؟
وقتی برنج رو آبکش کردم بریزم توی پلوپز و بقیه مواد و برنج رو بریزم روش و درجه دلخواه رو بذارم؟ خوب میشه اینجوری؟
من با پلوپز پختم، خیلی‌ هم خوب می‌شه. من اینجوری درست کردم:

برنج رو آبکش کردم و با تخم مرغ و ماست قاطی کردم و زعفرون البته. کفّ پلوپز یه مقدار روغن ریختم، نصف مواد رو ریختم، تیک‌های پخت شدهٔ مرغ رو روش چیدم و بقیهٔ مواد رو روش ریختم. درجه پلوپز رو هم گذشتم روی ۲.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم تهچین پلوپز رو از توی فر بیشتر دوست دارم، چون لازم نیست که توش روغن بریزم، بدون روغن هم خوب می‌شه. من از ماست معمولی‌ استفاده می‌کنم، نه کم چرب نه پر چرب، خیلی‌ خوب می‌شه
2728
من یک ته چین زعفرونی درست میکنم که همه عاشقش میشن ابتکار خودمه_برنج که ابکش کردم یکم واسه ته چین بر میدارم و بقیشو توی قابلمه دم میکنم_بعد مواد ته چینو میریزم داخل پلوپلز به جای روغن کره استفاده میکنم بعد که قشنگ برشته شد برش میگردونم و دوباره میزارمش اونطرفش هم برشته بشه_همه توی کف هستن که چقدر خوشگل و خوشمزه هست_
من با پلوپز پختم، خیلی‌ هم خوب می‌شه. من اینجوری درست کردم: برنج رو آبکش کردم و با تخم مرغ و ماست ق ...

موهاشو میدونم عزیز

فقط کار با پلوپز بلدنیسم

یه روزی حال دل منم خوب میشه💔💔💔
2738