2737
2739
چند روزه یکی همش بم اس ام اسای ناجور میزنه اعصابم میریزه بهم قبل از اینکه بازشون کنم پاک میکنم ولی تا کی اگه شوهرم یکیشو بخونه چه فکری میکنه خدا ازش نگذره همش دارم نفرینش میکنم
خدایا کمکمون کن مامان و بابای خوبی باشیم نه فقط مامان وبابای خالی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بلک لیست مگه نداره گوشیتون؟
دوستای گلم به کانال خوش اومدید.کانال متعلق به فروشگاه مرزی هست که بعد یه استراحت دوباره لینک رو فعال کردم💕👕👗👚🌷🌷🌹🌹🌹. اینستاگرام من Instagram.com/Turkishcollection1 ارتباط خصوصی با من @mohighj
2738
فقط 1 هفته و 3 روز به تولد دایان باقی مونده ! 1359amitaآنلاین پست ها : 202عضویت:1392/6/1 1393/4/26 - 5:33 عصر [گزارش پست نامناسب] [لینک مستقیم] [ارسال ایمیل] بیشتر مزاحمها شوهر ادمه === یعنی چی؟؟ شوهر مگه اینقد بیکار و بددل میشه
دوستای گلم به کانال خوش اومدید.کانال متعلق به فروشگاه مرزی هست که بعد یه استراحت دوباره لینک رو فعال کردم💕👕👗👚🌷🌷🌹🌹🌹. اینستاگرام من Instagram.com/Turkishcollection1 ارتباط خصوصی با من @mohighj
آخه حرفاش خیلی زشته بعدم من نزدیکه زایمانمه شوهرم الان وضعیتمو میبینه همش تپش قلب دارم اینم غوز بالا غوز میترسم تو بیمارستانی چیزی گوشیم دست شوهرم باشه اس بده
خدایا کمکمون کن مامان و بابای خوبی باشیم نه فقط مامان وبابای خالی...
2706