2733
2739
با شوهرم قهرم یک هفته است و اون هیچ سراغی از من و نی نی نگرفته و فردا عروسی خواهرزاده عزیزشه کخیلی لجم گرفته به نظرتون شرکت کنم؟
آقایان هم نظر بدن
یعنی الان خونه مادرتون هستید؟
هر وقت در زندگی‌ات گیری پیش آمد و راه بندان شد، بدان خدا کرده است؛ زود برو با او خلوت کن و بگو با من چه کار داشتی که راهم را بستی؟ هر کس گرفتار است، در واقع گرفته ی یار است. ( حاج آقا دولابی)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره خانمم شرکت کن با لجبازی جو بدتر میکنی اینطوری تو عروسی همه میفهمن ا گه نباشی سراغتو میگیرن بعدشم که آشتی کنی خودت پشیمون میشی
همسری عاشقتم ها ولی بعضی وقتا از دستت میخوام خودمو بندازم رو ریل قطار تا قطار از روم رد بشه
2742
افتاب جان کاملا حرفش منطقی هست نظر منم همینه
دم گربه ها گرم...!

با ”بو” کردن متوجه میشن که هر آشغالی ارزش خوردن رو نداره...

اما ما آدم ها تا از کسی نخوریم نمیفهمیم که آشغاله...
2738
من 1 بار قهر کردم رفتم خونه بابام مامانم و بابام زود زنگ زدن به شوهرم و گفتن من اونجام که بیاد دنبالم.اصلا تحویلم نگرفتن. تازه بابام دعوامم کرد . دیگه بعد از اون اختلافهام را بهشون نمی گم
دعوا بین شما و شوهرتون بوده ؛ این قضیه را به خانواده ها ربط نده ؛ عروسی رو برو
هر وقت در زندگی‌ات گیری پیش آمد و راه بندان شد، بدان خدا کرده است؛ زود برو با او خلوت کن و بگو با من چه کار داشتی که راهم را بستی؟ هر کس گرفتار است، در واقع گرفته ی یار است. ( حاج آقا دولابی)
2706