2737
2734
عنوان

داغونم از درد این مدت...

713 بازدید | 44 پست
از درده لگن و استخون ران دارم فلج میشم.هفته 35 هستم.راه رفتنم ناجور شده لنگ میزنم از درد.موقع خوابیدن و پا شدن از تخت بدتر از شکنجست...زانوهام انگار خورد میشن...خواهش میکنم کسایی که این دورانو گذروندن اگه راه حلی دارن کمکم کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید واسه این 20 کیلو باشه. من چون باردار نیستم تجربه ای ندارم. گفتم بیام دلداریت بدم امیدوارم این 5 هفته آخر را به سلامتی طی کنی.
خداوند همیشه بهترینها را برایم فراهم می کند. من هر لحظه شاد تر و پر انرژی تر از قبل هستم .شادی و آرامش از آن من است .ممنونم خدا
2742
وای منم هفته ی 27 هستم و شدیدا ران ولگنم درد میکنه بااینکه تاحالا 6کیلو اضافه کردم و زیادچاق نشدم،تازه قفسه سینمم بعده غذا میخواد از درد بترکه خیلی آخرای بارداری سخته
امیرحسین عشقه مامان و باباش 25مرداد قدمای کوچولوشو تو این دنیا گذاشت و زندگیه ماروشیرین تر از قبل کرد
2740
منم از پا درد همیشه ناله میکردم اما بخاطر زایمانم با همون وضع پیاده روی میکردم خیلی سخته
وقتی اولین بار با چشمای کوچولوت نگاهم کردی تو عمق نگاهت نهایت عشقو دیدم یه دنیااااااااااااا دوست دارم پسرم
منم از پا درد همیشه ناله میکردم اما بخاطر زایمانم با همون وضع پیاده روی میکردم خیلی سخته
وقتی اولین بار با چشمای کوچولوت نگاهم کردی تو عمق نگاهت نهایت عشقو دیدم یه دنیااااااااااااا دوست دارم پسرم
2706