2737
2734
عنوان

ایا عفونت رحم نازایی می آورد؟

2472 بازدید | 7 پست
من 9 سال پیش صاحب یه پسر شدم الان یک و سال و نیم هست که بچه میخوام ولی هنوز خدا نخواسته مقداری داخل رحمم عفونت وجود داره میتونه این علت باشه کسی تجربه ای داره؟
حتما درمان کن. خواهر من اینجوری بود یه ماه بعد از درمان دوباره باردار شد
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کسی خودش یا نزدیکانش کارمند یا هیئت علمی دانشگاه آزاد هست؟(هر واحدی)

سلام بچه ها.

لطفا کمکم کنید.

میخاستم ببینم بیمه مازاد دانشگاه آزاد هزینه آزمایش غربالگری جنین یا اف تی اس یا تست دابل مارکر که توی هفته 12 بارداری انجام میشه و 200000 تومانه رو می دن یا نه؟ و چقدرشو میدن؟

اگر کسی آشنا دارید یا خودتون اونجا کار می کنید لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا برام بپرسید.

به خدا بهتون احتیاج دارم

برا شفا همه مریض ها دعا کنیم.......................................................... برا سلامتی تمام عزیزانمون خدارو صد هزار مرتبه شکر
2740