2733
2739
عنوان

میشه برای دل شکسته ی من ودوتا دخترام دعا کنین دوستان

| مشاهده متن کامل بحث + 236 بازدید | 38 پست
حرفت درست ولی بخدا دیگه تنهایی نایی برام نمونده،، اه کشیدم پشت شوهرم دیگه واقعا خسته شدم،، اره عزیزم ...

فدای دلت بشم بخاطر بچه ها بجنگ تمام تلاشت رو بکن 

نمیتونی یه جور ببخشید خرش کنی دلش رو بدست بیاری؟ مثلا حالا نمیدونم هر مردی یه لمی داره یکی با رابطه یکی با دلبری 🥹بخاطر دخترا میگم 

کاربر سال 91هستم ولی به دلیل گم کردن نام کاربری و رمز عبور نتونستم دیگه وارد بشم 😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فدای دلت بشم بخاطر بچه ها بجنگ تمام تلاشت رو بکن  نمیتونی یه جور ببخشید خرش کنی دلش رو بدست بی ...

همیشه پیش قدم منم، دیگه اینم پررو شده، برا همین دیگه کاریش ندارم

یک، بغل، حرف، ولی محض نگفتن دارم.... 
2731
نمیزاره بریم،، من خودم بوسشون کردم پول دادم بهشون،، ولی اینا محبت پدر رو هم میخان، 😔

میفمم 

منم دیشب بابام دلمو بد شکست

همیشه هم مث شوهر شما بود باما 

خیلی هز دنیاومدم پشیمونم 

دیشب تا صب باگریه گفتم خدایا چرا باید خانوادم این باشه پدرم این باشه ک ذره ای محبت حالیش نباشه فشار روانی بدی رومه دارم میشکنم ب دخترات بگو یکی یه جای دنیا تو شرایط شما بدون پدر بزرگ شده بدون محبت پدر بگو برام دعا کنن خستم خیلی خسته

بگو هیچکسو نداره حتی مادرشم پشتش نیست لااقل خدا بچهاشو نگهداره براش💔💔💔🙏🙏🙏🙏

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
میفمم  منم دیشب بابام دلمو بد شکست همیشه هم مث شوهر شما بود باما  خیلی هز دنیاومدم پشیم ...

اخی عزیزم بحق این شب ودل شکستم دعا میکنم دلت شاد بشه الهی امبن، بخدا درکت میکنم15سال دارم این مرد رو تحمل میکنم فقط کمک خدا منو تا اینجا رسونده،، انشاالله خدا کمکت کنه ناامید نباش

اخی عزیزم بحق این شب ودل شکستم دعا میکنم دلت شاد بشه الهی امبن، بخدا درکت میکنم15سال دارم این مرد رو ...

انشاا... 

کاش بچهات پسر بودن .

دختر داشتن لیاقت میخواد خیلیا ندارن حدااقل پسر قویتره 

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
انشاا...  کاش بچهات پسر بودن . دختر داشتن لیاقت میخواد خیلیا ندارن حدااقل پسر قویتره

اره واقعا😔، واگذار کردم شوهرمو به خدا

2740
عزیزم نمک رو زخم نمیخوام باشم ولی کاش اخلاق شوهرت رو میدونستی جلوگیری سخت میکرذی حداقل دومی رو نمی‌آ ...

عزیزم من اصلا نمیدونستم واقعا ازبی عقلی اوردم دومی رو وگرنه همون یکی هم زیاده،، ولی اوایل انقد سرد نبود بعدم خب ادما کم کم خودشونو نشون میدن😔