2737
2734
میگم شیر ندم ولی سینه ام عفونت کرد_خسته شدم از این زخم
شخصیتم را با برخوردم اشتباه نگیر.
شخصیتم آن چیزیست که هستم و برخوردم بستگی به آن چیزی دارد که تو هستی!!
سلام آنیتا، منم این مشکلو اوایل داشتم بعد چند روز خوب شد
اونقدر درد داشتم هر دفعه پسرم شیر میخورد پاهام میرفت تو هوا و اشکم در میومد
خدایا شکرت، بخاطر داشتن همسری مهربان و همراه، دو گل پسر سالم، و خانواده ای بی نظیر. خدایا، نعمت داشتن خانواده ی خوب رو قسمت همه بکن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم مال منم همینطوری بود گریه میکردم ولی شیر میدادم
باید تحمل کنی خودش خوب میشه

منم همه کار کردم تا اینقدر زخم شد تا خودش خوب شد
خدایا متاسفم❤لطفا منو ببخش❤سپاسگزارم❤عاشقتم❤
2742
بعد هر دفعه شیر خوردنش با شیر خودم نوک سینه و اطرافشو تر میکردم و میذاشتم تو جریان هوای طبیعی خشک شه
خدایا شکرت، بخاطر داشتن همسری مهربان و همراه، دو گل پسر سالم، و خانواده ای بی نظیر. خدایا، نعمت داشتن خانواده ی خوب رو قسمت همه بکن.
شیر خودتو روش بریز و باد سشوار بگیر خیلی داغ نباشه ، ملایم. کلا باید نظافت را خیلی رعایت کنی و پد سینه بذاری که سوتینت از شیر خیس نشه و در نهایت تحمل کنی تا بهبود پیدا کنه
راز عشق ورزیدن به هر کس فقط درک این جمله است
*** شاید از دست برود***
2740
چیزی نمیمالوندم بهش، چون هر دفعه باید میشستمش تا بچه شیر بخوره، و همین شستن زیاد زخمو بدتر میکنه و خشکیشو بیشتر
حواست باشه حتما موقع شیر خوردن هاله ی دورش هم تو دهنش باشه نه فقط نوکش
خوب میشه آنیتا جان، عوضش بعدش به خودت افتخار میکنی که اینروزا رو پشت سر گذاشتی و شیر دادن رو ادامه دادی :-)
من وسط اون روزهای زخم سینه چند بار از رابط استفاده کردم، چون نوک سینه ام کوچیک بود، اون هم کمی کمک کرد که مستقیم نوک سینه رو فشار نده، گاهی هم با سختی میدوشیدم و شوهرم شیر رو بهش میداد تا سینه ام کمی استراحت کنه
2706