2733
2739
عنوان

چه جوابی بدم به شوهرم؟

2050 بازدید | 51 پست
سلام دوستان
بچه ها دیشب شوهرم گفت من هنوز درباره اینکه خونه ای که قراره بخریم به اسم کی کنم فکر نکردم، گفت حالا چرا اینقدر برات مهمه! یعنی اگه به نامت نکنم بهم پس اندازت و نمیدی؟ خوب قرض بده و ازین حرفا!اولشم باخنده گفت خونه دومی که خریدیم به نام تو!!!!! میگه حالا تو بده یه فکری میکنیم بعدن الان باید فقط دنبال یه جای خوب بگردیم تا باپول کممون پیدا کنیم!
چیکار کنم به نظرتون؟ گیج شدم!
طلاهام و پولی که دارم و بدم بهش؟ یا اول مطمئن شم؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
بگو به اندازه پولی که میزاری خونه به اسمت سند بزنه. مثلا اگه پولی که تو میزاری میشه دو دونگ خونه، دو دونگ رو به نام تو بکنه.
ولی یه چیزی سایه جان ماها نمی تونیم یه جواب قطعی بگیم که به همسرت بگی، آخه تو بهتر می شناسیش.
زندگی مشترک هم صفر و یک نیست
2738
سلام سایه جون
من شناختی از همسر شما ندارم
اما من دیدم هر موقع در مورد چیزی سماجت کنم همسرم خلافش را عمل میکنه
اگه من جای شما بودم بدون اینکه حرفی بزنم پس اندازمو میدادم
به هر حال خرید خونه برای راحتی هر دو نفره و مهم نیست به نام کی باشه
من اصلا برام به نام کردن و این حرفها مهم نیست ..اصل زندگی و ارامشه و دوست داشتن و اعتماده ...اگر اینا باشه هیچ چیز دیگه ای مهم نیست و اگر نباشه هم با پول و سند به نام زدن و ... حل نمیشه ...
البته این نظر منه ..من بودم همه جور کمکی میکردم کاری هم به اینکه به نام کیه نداشتم ...
بستگی به شناخت به شوهرت داره...من بودم برام مهم نبود و الان هم همینکار کردم...
مامی دست سازه پرتال آموزشی جامع مخصوص مادارن در حوزه هنرهای دستی , هنرهای خانگی و هر نوع دست سازه مخصوص کودکان
من شاغلم و تازه ازدواج کردیم همه پول خودمه
اما چون 10 تومن هم نمیشه به زور، میگه مگه چقدره؟!
اما اگه ندم پولش تکمیل نمیشه و اون چیزی که میحواد و نمیتونه بخره
2706