2733
2734
عنوان

چه جوابی بدم به شوهرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2051 بازدید | 51 پست
سایه جان امیدوارم که بهترین تصمیم رو برای زندگیت بگیری. شاید الان فرصت خوبی واسه محک زن شوهرته. شاید 10 میلیون رو بشه ازش صرفنظر کرد تا بیشتر. نمی دونم نمی خوام خدای نکرده حرفای من باعث بشه بدبین بشی به شوهرت اما یه چیزو بدون. این بار رو اگه گذشت کردی شاید خوب باشه تا ببینی شوهرت تو خرج زندگی رویشو عوض می کنه یا نه. اما اگه عوض نکرد اشتباهتو مث من تکرار نکن. من 8 ساله منتظر اون بعدی شدم که قراره با شوهرم حرف بزنم. الان که همه چی رو برده دیگه عارش می آد حتی یه کلمه حرف بزنه با من!!! آدمای خوب کم هستن. خدا کنه مردای مث شوهر منم کم باشن
خدایا ممنون که مرا زن آفریدی و مادرم کردی تا لذت عشق واقعی را بچشم
به نظر من اصلا ازاین بحثا نباید تو زندگی کرد مال من و مال تو نداره که خوب شما هم اگه پس اندازتو بدی زودتر خونه دار میشین البته تو جامعه ما خیلی در حق زن اجحاف میشه به نظرم یه جوری بگو چون توی ایران زندگی میکنی و زن بعد از فوت همسر سهم زیادی نمیبره بهتره که به اسم شما باشه یا حداقل 3 دنگش ولی رو حساب معامله نباشه که من اینقدر پول دادم و شریکم و این حرفها .
اگه زندگی من و تویی بشه خیلی بد میشه دیگه اون شیرینی و عشق از بین میره و به هیچ طریقی نمیتونی اون شیرینی و برگردونی خیلی با احتیاط حرف بزنید با هم که حرمتها نشکنه .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنطر منم مهم نیست خونه بنام کی باشه ... به قول بچه ها مگه زندگی مشترک نیست ؟ پس هر کمکی می تونی بکنی بکن . مهم اینه که زندگیت پر از محبت و شیرینی باشه ... بهترین مردها هم بعضی وقتا با این موضوع بنام کردن مشکل دارن
بارون باشه تو باشی یک خیابون بی انتها باشه … به دنیا میگم…خداحافظ !
2731
من با نظر دوستانی که میگن پول رو بده به شوهرت و بزار خونه کامل به نام شوهرت باشه مخالفم.اگه زندگی مشترکه همه چیزش باید مشترک باشه حتی اگه یه زن سرکار هم نره و خانه دار باشه و پس اندازی هم از خودش نداشته باشه باز هم به خاطر اینکه تمام مسئولیت خونه و بچه به دوش زنه باز هم حقشه که از زندگی سهمی داشته باشه چه برسه به خانومایی که پس انداز هم دارن ....چطور زمانی که مشکل مالی پیش میاد زن مجبوره با همه کمبوده ها و فشارهای مالی کنار بیاد اما موقعی که وقت خرید خونه یا ماشین میشه فقط حقه مرده؟؟؟؟
ما هم زمانی که خونه خریدیم نصف به نصف به نام کردیم ...به نظر من این عادلانه هستش...وقتی سختی های زندگی رو دوش هر دو نفر میفته خوشی ها هم باید نصف بشه.
ایشالا سالهای سال کنار شوهرت به خوشی زندگی کنی اما اگه الان فکر میکنی شوهرت بهترین و وفادارترین و فداکارترین شوهر دنیاست اما چند درصد هم احتمال بده ممکنه یهو 20 سال دیگه ورق برگرده بالاخره آدم میزاد جایز الخطاست ،اونم تو مملکتی که همه حق و حقوق با مرداست و موقع دعوا هم که حلوا خیرات نمیکنن ...اونوقت تو میمونی و یه دست خالی و این همه فداکاری و ازخودگذشتگی که هیچ جا هم به حساب نمیاد..البته انشااله که هیچ وقت این اتفاق نمیفته...دور از جون شوهرت حتی اگه مرد هم بمیره تو این مملکت ارث چندانی به زن نمیرسه...به نظر هر طور که میدونی با شوهرت صحبت کن یکم از سیاست های زنانه استفاده کن ،هر جور میتونی با نرمی نه با دعوا و لجبازی راضیش کن که خرید خونه نصف به نصف باشه
خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری
مشکل من و تو اینه که ببخشید ولی دهنمون لقه.....از این به بعد هواست باشه که نفهمه پس انداز داری هر وقت لازم داشت بگو از دوستم یا مامانم قرض میگیرم که بهت پس بده الانم اگه ندی واویلاست هنوز مبلغ زیاد نیست امتحانش کن و در اولین فرصت بهش یاداوری کن تا شرش برای همیشه از سرت کم بشه و دیگه ازت چیزی نخاد