2733
2739
عکس پانوراما چطوری میتونم بگیرم..کسی میدونه کمکم کنه؟
امیرعلی من 29 اسفند قدم رو چشمامون گذاشت قربونش بشم چقد زود داره بزرگ میشه شاهپسرم..خدایا حافظش باش
اگه رو دوربین همچین گزینه ای هست اونو فشار بده...بعد طبق حرکت فلش که رو صفحه هست دستتو تکون بده معمولا از چپ به راسته خیلی آروم دوربینو به سمت راست ببر انگار که داری فیلمبرداری میکنی
شخصیت منو با برخوردم اشتباه نگیر...شخصیت من چیزیه که من هستم ، اما برخورد من بستگی داره به اینکه " تو " کی باشی....!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب اول باید اون گزنیه ور از منو فعال کنی همونطوری که شما گفت برای گرفتن عکس باید اون کارو کنی و بعضی دوربین ها اتومات میگیره سر جای خودش که رسید بعضی هم باید دستی خودت بگیری ولی روی صفحه راهنمایی کامل داره....دقت کنی 360 خوشکل میگیری که هیچ کی تشخص نده
لوازم لوکس آشپزخانه ،لوازم خانگی و سیسمونی www.kazar.ir عطر و ادکلن اصل پرداخت هزینه کالا درب منزل
2728
دوربین روی سه پای در یک ارتفاع مشخص با چند زاویه مختلف عکس بگیر بعد تو فتوشاپ از قسمت پاناروما اپلودشون کن و عکس رو بساز این حالت کاملا دستی اش هستش
خدایا ممنونم که بهترین ها رو برام رقم زدی! تا آخرش همراهمون باش