2733
2739
عنوان

دارم از سر درد می میمیرم

603 بازدید | 9 پست
همسرم وضعه مالیه بدی نداره.پدرش هم بازنشسته س اما حقوقش خوبه.کمرش و عمل کرده چندروزه .همسرم تمام خرج و مخارجش و داده.و همینجوری داره واسشون پول خرج میکنه با اینکه پسر بزرگ نیست و 2تا برادر دیگه هم داره.دارم حرص میخورم اما نمیتوونم بهش حالی کنم فقط تو وظیفه نداری:((((
بیش از حد وابسته س به خانواده ش و هواشون و داره
میگید چکار کنم؟؟؟
مهر عزیز بهش فکر نکن و از خدا کمک بخواه. راستششوهر منم تو چنین وضعیتی بود همین کارو میکرد و اگه چیزی بگم ناراحت میشه.

فقط میتونی بهش بگی کهاز برادرای بزرگترت هم کمک بگیر چون اونا هم به اندازه تو وظیفه دارن و تو نباید همه مسئولیت را تنهایی به دوش بکشی. از سر دلسوزی وارد شو...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا رو شکر که همسرت متعهده به خانوادش.

نگران نباش خرج کردن برای پدرو مادرها،مخصوصا برای دوا و درمون خیلی کار انسان دوستانه ای هست و مطمئن باش هر چی در این راه خرج کنید بر میگرده.تو هم راضی باش و از اینکه داری کارهای خوب و انسان دوستانه میکنی لذت ببر

برادر شوهراتم خودشون میدونن و معرفتشون
بسپارشون به خدا.
توکل برخدا، یعنی سپردن امور به خدا واعتماد به او و باور این حقیقت که هرچه او بخواهد خیر است
**اللهم عجل لولیک الفرج**
2728
آخه می دونه من حساس شدم و خودش هم می دونه داره زیاده روی میکنه .دیروز رفته یه تخت و خوشخواب واسش گرفته اما به من میگه اون داداشش خریده.امروز از رسید عابربانکش فهمیدم.هرچیزی یه حدی داری بخدا.اینجوری داره من و از خانواده ش و خودش دور میکنه
ضمناً اینکه از تو قایم کرده هم علتش نشون دادن حساسیت بیش از حده خودته
بنده خدا خواسته تو ناراحت نشی و باهاش کلنجار نری
داره ثواب میکنه
حالا اگه برادرای دیگه اش نمیکنن خودشون میدونن و خدای خودشون
امان از تقوایی که با یک -تق- وا برود!
عزیزم تو اگر میتونستی به خرج عمل پدرت کمک نمیکردی ؟خودتو جای شوهرت بزار حتما همین کارو میکردی اونها هم یه جایی تلافی این محبت رو میکنن
همین که دعاتون کنه برای زندگیتون دنیا می ارزه
من دو قلب دارم که بیرون از سینم میطپند ❤❤خوشبختی مگه غیر اینه
2738
ببین یه وظیفه پدر و پسری هست اگه خدای نکرده دور از جون پدر یا مادر خودت مشکلی براشون پیش بیاد تو از کاری براشون دریغ میکنی؟ پس حساس نشو خیرش تو زندگیتونو میبینی