2752
2734
عنوان

بیاین یکم سیاست زنانه یاد بگیریم سری سوم

| مشاهده متن کامل بحث + 478640 بازدید | 9582 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام توروخدا چرا هیچکس نیست بخدا حیفه این تاپیک.اگه گروه زدید لطفا منم ببرید تو خصوصی بهم پیام بدید شمارمو بدم لطفا من یه عادت بدی دارم اینه که اصلا نمیتونم پول خرج کنم مخصوووووصا برای خودم چکار کنم شوهرمم وضع مالی خوبی داره ولی من نه لباس خونه نه بیرونی هیچی همش لباسام کهنه س
2731
آدرس تاپیک جدید http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1289595&T=%D8%A8%DB%8C%D8%A7%DB%8C%D9%86_%DB%8C%DA%A9%D9%85_%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B3%D8%AA_%D8%B2%D9%86%D9%88%D9%86%D9%87_%DB%8C%D8%A7%D8%AF_%D8%A8%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D9%85_%D8%B3%D8%B1%DB%8C_%D9%BE%D9%86%D8%AC%D9%85_&PageNumber=1
مثبت بیاندیشید اتفاقات مثبت قطعا رخ خواهند داد ! به تاپیک مثبت اندیشی دعوتید http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1270094
2740
بنام خدای مهربان ......با سلام خدمت همه دوستان خوبم طاعات وعبادات همگی مقبول درگاه خدا باشد وتبریک ...

سحر خانم شما چقدر خوب حرف میزنید و شما خیلی با تجربه هستید من از حرفاتون خیلی استفاده کردم درود بر شما

دوستان لطفا منم راهنمایی کنین همسرم میخوادماشین بخره

من خیلی خوشحالم که بلاخره بعدازسالها ماهم صاحب ماشین میشیم

امامشکلی که وجود داره اینکه که خانوادش خیلی اهل دخالت وسوء استفاده هستن ومیدونم که بعدازخرید ماشین میشه تاکسی تلفنی مادرش وخواهرش که  بدترین کارهارو درحق ما کردن اماشوهرم متاسفانه اصلا بدیهای وحشتناک خانوادش به چشمش نمیادخیلی دشمنی درحقمون کردن که اینجا جاش نیس بگم 

مساله دیگه اینه که میخوادماشین رو ببره بزاره حیاط خونه مادرش  واینجوری حس مالکیت اونا به ماشین ما به بیشترمیشه

اینم بگم که ماخیلی قناعت کردیم که بتونیم این ماشینوبخریم هرچی خواستم شوهرم گفته نه ومن درک کردم که به خاطرخرید ماشین هست وتاحدودی راه اومدم باهاش حالاخیلی سختمه که رنجها وزحمتهاشو من بکشم اما ماشین رو خانواده شوهرم استفاده کنن حتی خاله های شوهرم خودمم رانندگی بلدنیستم  که ماشین رو بردارم تازه برش هم دارم بیام سرکاربازهمسرم مخالفت میکنه ونمیزاره 

حالا میخوام نذارم ماشین بخره وبگم پولهاتشوبزاره بانک تاوام بگیریم اما میترسم  وام هم گرفت به من بگه قسطهاشو من بدم حالا نمیدونم چیکارکنم

سلام من تازه اومد تو تاپیک. تازگیا تاپیک جدید درمورد سیاست زنانه زدید؟؟میشه لینکشو برام بزارید منم بیام مشکلامو اونجابگم؟

خدایا رضایم به رضای توخودت کاری کن که میدونی به صلاحمه و عزیزانم خوش حال میشن. 

سلام دوستان من 18سالمه ب صورت سنتی با پسرخالم نامزد کردم یک ساله از وقتی برادر شوهرکوچیکم نامزد کرده با اینکه هر کسی منو میبینه میگه از هر لحاظ چه هیکل  چه قیافه ازدوتا جاریام سر ترم ولی نمیدونم چرا با اینک با جاری  کوچیکم صمیمیم ولی چون نامزده من  از هر لحاظ از شوهر اون سرتره حس میکنم یجور دیگه بنامزدم نگاه میکنه خیلی هم تاکید داره من دوس دارم پیش  برادر شوهرا راحت باشم از لحاظ پوشش من  نمیدونم چرا از اون میترسم جوری ک یه بار دیدم نامزدم  بهش نگاه میکنه  بهش گفتم تو چشات هرز میپره درحالی ک خیلی مقیده و هرکسی ک میشناستش روش قسم میخورن من نمیدونم این حس از چی شایدم بخاطر اینکه خالم  از این بابت ضربه دیده حساس شدم با اینک دخترشیطونو با نشاطی هستم ولی تا میبیننم شوهرم یکم  ب اون توجه میکنه تو خودم میرم  وساکت میشم چیزی ک شوهرم ازش متنفره میدونم هرچیو زیاد گیر بدی بدتر میشه ولی واقعا دسته خودم نیست کمکم کنید چطور جلوی این حس و   جلوی پیشروی جاریمو بگیرم

سلامی مجدد ببخشید من چجوری میتونم اسم مستعارمو تغییر بدم راستش اولین بارم بود تو همچین سایتی عضو میشم بخاطر همین دوسه  بار اسممو زدم ولی مینوشت تکراری بخاطر همین چن تا حروف الکی زدم گفتم شاید بشه ک شد ولی الان میخوام عوض کنم نمیشه