2733
2739
عنوان

بیاین یکم سیاست زنانه یاد بگیریم سری سوم

| مشاهده متن کامل بحث + 478303 بازدید | 9582 پست
سلام به خانومای گل. من تازه به جمعتون اضافه شدم یه مشکلی داشتم میخواستم تجربه هاتونو در اختیارم بزار ...

این بحث در حد سواد من نیست با مشاور کاربلد صحبت کن

http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1289595&PageNumber=7

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام توروخدا چرا هیچکس نیست بخدا حیفه این تاپیک.اگه گروه زدید لطفا منم ببرید تو خصوصی بهم پیام بدید ...

وا اینم مشکله ؟ عزیزم برو تو بازار چشم بازارو کور کن دیگه 

فقط هم مارک بخر 

http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1289595&PageNumber=7
سلام عزیزم‌ بیشتر به شوهرت محبت کن و نرم نرم باهاش حرف بزن اولا بگو که حق رو کامل به پدرت نمیدی بعد ...

ممنونم مامان پارسا برام دعاکن مشکلم حل شه ورابطشون باهم درست شه من داغون کردن این وسط

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2731

سلام دوستان میشه راهنمایم کنید.الان ۴ ساله ازدواج کردم ی دختر ۴ ماهه دارم..تو دوران عقدمون اگه با شوهرم حرفمون میشد یا مناسبتی چیزی میشه برای اشتی یا دلخوشی من کادو یا حتی شده ی گل برام میگرفت و ی سری رفتارش که بعد ازدواج متوجهش شدم..شوهرم خیلی ادم غد و مغروریه و لجباز البته بجاش خیلی مهربونه یکم زود جوش..تو این چند سال شاید من ۴ بار مقصر دعوا بودم که بعدش ازش معذرت خواستم وبیشتر موقع ها الکی الکی اون شروع کرده رودروهم میخوام باهاش حرف بزنم نمیشه چون اصلا توجه نمیکنه..اس ام اس هم میدم بگم ازش ناراحتم وقتی میاد خونه انگار نه انگار..موقع دلخوریم نه سلام میکنه نه خداحافظی میخوام برم بغلش کنم اشتی کنیم هی نفس عمیق میکشه و خودش میکشه عقب تو شهر غریبم هستم خانواده و دوست هیشکیو ندارم فقط شوهرمه و خانوادش جاییو ندارم برم میشینم گریه میکنم اروم شم بگین با زندگیم چیکار کنم خانوما..چیکار کنم این اخلاق رفتارش درست کنم‌..ممنونم

از شرکت مولتی برند بهم زنگ زدن ک دوتا امتیاز امده رو سیمکارتت و شما برنده جوایز نفیس شدی خب بعد گفت اول باید ی وسیله به ارزش یک ملیون بخری اول پرداخت بعدارسال همراه ارسال جایزه امتیاز اولم رو میدن ک سکه مارسیان ب ارزش ۵۰۰تومن هست 

2738