2733
2739
فیله مرغ رو کوبیدم بعد تو لیمو سنگی خوابوندم بعدتو تخم مرغ زدم هرتیکهشو بعد تو ارد زدم دوباره تو تخم مرغ زدم دوباره تو ارد حالا میخوام سرخش کنم ببرم بیرون ولی نمیخوام وسیله ببرم چطوری سروش کنم خوبه باچی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چراتاپیک من غیب میش این تاپیکو زدم نیومد بالایکی دیگ زدم این اومد بالا برادرکوچیکه نامزدمم گفتم ناهارنخوره قراره بیرون درسش بدم حالاچطورببرمش ک هم خوشمزه باش هم وسیله نخواد
2728
بزار تو نان ساندویچی راحت و بی دردسر فقط واسه نهار خوردن یکم زود نیست؟
گر نگه دار من آنست که خود میدانم .... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد (دعاهایی هست که جز به آمین او اجابت نمی شود)
اها فکر کردم منظورت سرخش کنمه نه اگه میبری بیرون که پلو خوب نیست ساندویچ بهتره
گر نگه دار من آنست که خود میدانم .... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد (دعاهایی هست که جز به آمین او اجابت نمی شود)
2740
به هر حال با برنج خوب نیست چون سوخاریش کردی بزار تو ساندویچ سوخاری با برنج خیلی خشکه از گلو پایین نمیره
تو اینو بزار تو ظرف سرراهی که میری خیار شور و چیپس و باگت و سس و نوشابه بخر ببرید اونجا آماده کنید
حالا گوجه نباشه هم مهم نیست اگه هم گوجه لازم بودین چند تا میخری میبری تو پارک اینا میشوری ظرف هم فقط یک چاقو و پیش دستی و ظرف فیله را بردار
2706