2752
2739

فقط خودم و مشاور تحصیلیم توش هستیم کانال مال منه و توش از احساسات و یا خستگی هایم و یا برنامه هام و… میذارم که اونم در جریان باشه و هم اینکه خاطره بشه این دوران برام 

بعد الان سه تا عکس از الان خودم و کلاس اولم گذاشتم نوشتم اره امروز آخرین روزی بود که رفتم مدرسه و….. 

برای اینکه برام خاطره باشه 

بعد الان جواب داده که به به چه خاطره قشنگی و….

مشاورم مرده و الان یه جوری شدم خجالت کشیدم نباید میذاشتم؟! 😅😅

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

🙄🙄🙄🙄🙄🙄کانال خصوصی؟ مشاور مرد ؟ خب یدفعه برو پیوی دیگه این اداها چیه این دهه هشتادیا درمیارن 😏

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
2731

اصلا حس خوبی ندارم اینطوری🥲من کلی کانال دارن تلگرام که فقط خودمم تو یکیش فقط آبجیم هست واقعا احساس راحتی داری؟  احتمالا برون گرایی 

مثل شیشه باش هر کی شکستت ببرش ___ یـܘ ܝ‌وܝ̇‌ ܣـܩـࡅ߳ـوܝ̇ߺـو ܩیܦ̇ܝ‌وܢܚ݅ܩܢ ܢܚ݅یܝ‌ܭߊ‌ܭߊ‌ئو ܩیـܟܿܝ‌ܩ:)من عجیب نیستم من یه نسخه محدودم🤍 ߊ‌ࡅ߭ܧܥ‌‌ ࡅ߳ࡐ‌ ܥܼܥ̇‌‌ߊ‌ܢ̣ܨ ࡐ‌ߊ‌ܢܚܩܢ ܭܘ ܝ݆ߺܝ‌ࡅ߳ߺߺܙ ࡅ߳ࡐ‌ ܩࡅ࡙ܢܚ݅ܘ حࡐ‌ߊ‌ܢܚܩܢ ܢ̣ܣࡅ߳ߺߺܙ ܩࡍ߭ ܢܚ݅ܥ‌‌ܩܢ ܥ‌‌ܝ‌ܭَࡅ࡙ܝ‌ ࡅ߳ߊ‌ࡅ݅ߺࡅ࡙ܝ‌ࡅ߳ߺߺܙ ܝ‌ࡐ‌ ܧܠܢ̣ܩܢ ࡅ߭ܩࡅ࡙ܢܚ݅ܘ ܭࡅ߭ܥ‌‌ ߊ‌ࡎܠߊ ߊ‌ܝ̇‌ࡅ߳ߺߺܙ ܥ‌‌ܠܙ ࡅ࡙ܘ ܩܫ̇ܝ‌ࡐ‌ܝ‌ ܢ̣ܨ ܭܠܘ ࡅ߭ܭَߊ‌ܘ ܧܠܢ̣ܚ݅ࡍ ࡅ࡙ܘ ܥ̇‌‌ܝ‌ܘ ܢܚ݅ܥ‌‌ܘ ܢܚ݅ܥ‌‌ܘ ܩܨ ܥ‌‌ࡐ‌ࡅ߭ܨ ܩࡍ߭ ߊ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ࡅ߭ܢ̣ࡐ‌ܥ‌‌ܩܢ ܥ‌‌ܠܙ ࡐ‌ ࡅ߳ܫ̇ࡅ࡙ࡅ࡙ܝ‌ ܝ‌ܦ̇ࡅ߳ߊ‌ܝ‌ܚ݅ࡍ ܟܿࡐ‌ܥ‌‌ܩܢ ܩࡐ‌ࡅ߭ܥ‌‌ܩܢ ࡅ߳ࡐ‌ܨ ܭߊ‌ܝ‌ܚ݅ࡍ ߊ߬ܟܿܘ ܩࡍ߭ ߊ‌ࡎܠߊ‌ً ߊ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ܢܚ݅ܭܠܨ ࡅ߭ܢ̣ࡐ‌ܥ‌‌ܩܢ تو خودتو داری نمیدونی نداشتنت یعنی چی :)!                                                          به غم کسی اسيرم که ز من خبر ندارد 🤍 گاهی وقتا احمقانه‌ترین و دست‌نیافتنی‌ترین رویاها و ایده‌ها می‌شن نقطه پرتاب تو....
2740
🙄🙄🙄🙄🙄🙄کانال خصوصی؟ مشاور مرد ؟ خب یدفعه برو پیوی دیگه این اداها چیه این دهه هشتادیا درمیارن 😏

پیویشو که دارم براش گزارش کارم میفرستم و برنامه رو اونجا میفرسته 😂😂😂 

ا

اصلا حس خوبی ندارم اینطوری🥲من کلی کانال دارن تلگرام که فقط خودمم تو یکیش فقط آبجیم هست واقعا احساس ...

منم دارم کلی کانال دیگه درد و دل هام رو اونجا مینویسم و فقط خودم توش هستم 

اینو برای این اد کردم اینجا که در جریان درس خوندن و برنامه و اینام بیشتر باشه و نظارت کنه این خاطره هم چون مربوط به کنکور بود دوست داشتم توی این‌ کانالم باشه خاطره بشه😐

نه بابا خیلیم خوبهههه

من قبلا فق برا مشاورم گزارش میفرستادم 

بعد بهم گفت من رابطه م با شاگردام اینجوری نیس هر چی میشه بگو ، منو دوست خودت بدون .

منم هر اتفاقی میافته میرم میزارم کف دستش 😂😂😂😂😂

اونم همراهیم میکنه ۲ تایی فحش میدیم 🫠😂😂😂😂

خب دیگه خاطره ننویس  احساسات تو درطول روز چه ربطی به مشاور کنکورت داره؟ روانشناس ک نیست

اره درسته 

این خاطره چون مربوط به کنکور بود میخواستم در کنار درس خوندنم توی کانالم باشه واقعا نمیخواستم اون جواب بده عجیب بود اصلا که جواب داد 😐😐