2733
2734
عنوان

سوال راجع به فر توکار

64 بازدید | 11 پست

سلام دوستان. فر توکار برقی بهتره یا گازی....یا هم گازی و هم برقی....برای اینکه گازی باشه باید گاز کشی کنم ولی برق دارم.فر تو کار کامل برقی خوبه؟...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فرقی ندارن من خودم گازی خربدم ولی هیچ فرقی ندارن فقط مصرف برق ات میره بالا..همین

نه اصلا این طور نیست منم قبلا این جوری فکر می کردم

ولی من با وجود استفاده روزانه ازش قبض برقم بیشتر از ۲۰ تومن نمیاد

نه اصلا این طور نیست منم قبلا این جوری فکر می کردم ولی من با وجود استفاده روزانه ازش قبض برقم بیشتر ...

چه خوب 

من اگه بازم بخوام بخرم حتما برقی میخزم..اون روز ک من خزیدم بعضی فروشنده ها گازی هاشون رو دست شون مونده بود هی تبلیغات گازی کردن

ولی الان با فر ماکرو ک ی بار پختم دیدم خیلی کیک ام لطیف تر شد

چه خوب  من اگه بازم بخوام بخرم حتما برقی میخزم..اون روز ک من خزیدم بعضی فروشنده ها گازی هاشون ...

فر برقی با مایکروفر خیلی فرق دارنااااا اشتباه نکنی

فر برقی اخوان رو ببین من از اینا دارم یعنی بی نهایت راضی ام

2740
فر برقی با مایکروفر خیلی فرق دارنااااا اشتباه نکنی فر برقی اخوان رو ببین من از اینا دارم یعنی بی نه ...

گلم ماکروفر..هم حالت ماکرو داره هم حالت فر

ینی بزاری روی حالت آوِن دقیقا همون کار فر برقی رو میکنه..این رو خیلیااااا نمیدونن

گلم ماکروفر..هم حالت ماکرو داره هم حالت فر ینی بزاری روی حالت آوِن دقیقا همون کار فر برقی رو میک ...

می دونم ولی اولا اشعه های مایکرو برای سلامتی ضرر دارن و ۲ اینکه مصرف برق مایکرو نسبت به فر برقی خیلی بیشتر 

سلام خانمی ببخشید اینجا‌نوشتم شما ویش دکتر سراج باردار شدین؟

هنوز مادر نشدم،اما میدانم که خیلی دلم برای کودک نداشته ام تنگ شده.دلم لک زده برای کودکی که جای خالی اش تنها دغدغه زندگی ام شده.دلبندم هنوز ملاقاتت با خدا تمام نشده!تمام گفته ها وناگفته ها را تحمل کردم تا روزی تورا در آغوش بگیرم.بیا ک دیگر تاب نگاهای سنگین جماعت را ندارم!بیا و در مقابل دیدگان پدرت سر افرازم کن.راستش را بخواهی از روی پدرت هم خجالت میکشم.عزیزم،اینجا برای داشتنت دست به هرکاری زدم،هزار درد را متحمل شدم،من خودم را همین حالا مادر میدانم برای داشتنت از یک مادر واقعی هم بیشتر سختی کشیدم،بی منت!!!اما هیچکس مرا مادر خطاب نمیکند.میدانی تا تورا نداشته باشم هیچکس مرا مادر حساب نمی آورد..عزیزترین آرزوهایم،بیا و رویاهایم را سرو سامان بده